banner851

banner614

Çakır Başkanlığı devraldı.

Geçen hafta kongresi yapılan ve Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı'na seçilen Taner Çakır, bu gün devir teslimle Başkanlık görevini eski başkan Abdullah Danışmaz'dan devraldı.

banner619
Siyaset 05.08.2009, 14:35
151
Çakır Başkanlığı devraldı.

Geçen hafta kongresi yapılan ve MHP Merkez İlçe Başkanı seçilen Taner Çakır, devir teslimin ardından Abdullah Danışmaz'dan Başkanlık koltuğunu devraldı.

Yapılan devir teslimde MHP İl Başkanı Kenan Ilgaz ve birçok partili bulunurken Taner Çakır'ın mutluluğu gözlerden kaçmadı. MHP İl Başkanı Kenan Ilgaz, yaptığı konuşmada siyaset içinde her zaman değişimin olacağını ve heyecanın böyle durumlarda arttığını ifade etti. Geçtiğimiz< hafta yapılan kongrenin ardından Taner Çakır'ın seçildiğini ve bu görevi en iyi şekilde yapacağına inandığını vurgulayan Ilgaz, Çakır için “Ayrılığa kavgalara yer vermeden bu görevi en iyi şekilde yapacaktır.” ifadelerini kullandı. Abdullah Danışmaz'a yaptığı görevler için teşekkür eden Ilgaz, yeni Merkez İlçe Başkanı olan Taner Çakır'a da başarılar diledi.


ılgaz'ın konuşmasının ardından söz alan eski Merkez İlçe Başkanı Abdullah Danışmaz, 2003 yılından bu yana bu görevi sürdürdüğünü ama heyecanı daha yüksek olan arkadaşlara bırakma zamanının geldiğini ifade etti. 26 Temmuzda yapılan kongrede Merkez İlçe Başkanı seçilen Çakır'a görevi devreden Danışmaz, aktif siyaset hayatını noktaladığını fakat Çakır'ın her zaman arkasında olacağını vurguladı. Ilgaz, görevi devralan Çakır'a her konuda güvendiklerini ifade ederek sözlerini tamamladı.
Çiçeği burnunda başkan Taner Çakır ise kendini bu göreve layık görenlere teşekkür etti. Hedeflerinin aldıkları görevi en iyi şekilde yapmak olduğunu vurgulayan Çakır, amaçlarının Düzce'ye hizmet olduğunu sözlerine ekledi.
Konuşmaların ardından yaptığı hizmetlerden dolayı eski Merkez İlçe Başkanı Abdullah Danışmaz'a teşekkür plaketi verildi.

banner844
Yorumlar (0)