banner851

banner614

ÇAKMAK DA BAŞVURUSUNU YAPTI

AK Parti’de aday adayları açıklanmaya devam ediyor. Şimdiye kadar birçok ismin başvuru yaptığı parti’de son başvuru İstanbul Düzceliler Derneği Kurucular Kurulu Üyesi Faruk Çakmak’tan geldi. Heyecanlı olduğunu ve kimseyi mahcup etmeyeceğini belirten Çakmak, kazananın Düzce olması temennisinde bulundu.

banner619
Siyaset 15.11.2018, 17:17 15.11.2018, 18:44
3364

AK Parti’de belediye başkan aday adaylığı başvuru sürecidevam ederken müracaatlar da sürüyor. Düzce Belediyesi için son olarak aday adaylığı başvurusunda bulunan isim Faruk Çakmak oldu. Parti’nin farklı kademelerinde görev aldığını ve bu göreve de hazır olduğunu ifade eden Çakmak, genel merkezin takdirini beklediğini belirtti.


“Kendimizi Düzce için hazırladık.”

Aday adaylığı başvurusu ardından kameralar karşısına geçen Faruk Çakmak, “Her şey Düzce’miz için. İyi bir hazırlık yaptık. Kendimizi Düzce için hazırladık. Düzce’ye hizmete talibiz. İnşallah partimiz bizim üzerimizde takdir buyurursa, Düzce’ye çok güzel kazanımlar sağlayacağımı belirtmek isterim” dedi.“Sadece Genel Merkez’in takdirini bekliyoruz”

Partide uzun zamandır görev aldığını ve başkanlık için hazır olduğunu söyleyen Çakmak, “AK Parti’nin kurucularındanım. Pendik’te 2009 yılında aday adaylığım var. Parti’nin her kademesinde hatip olarak, delege olarak yönetimde çalıştım. Bu kez nasip Düzce’de oldu. Düzce’de teşkilat arkadaşlarımız ve başta başkanımız olmak üzere, iyi bir çalışma yapacağımızı söyleyebilirim. Eğitimciyim ve yaşam koçuyum. Her şeyimizle hazırız. Heyecanımız yüksek. Sadece Genel Merkez’in takdirini bekliyoruz. Umarım Düzce’ye çok güzel şeyler katarız” ifadelerini kullandı.“Seviyoruz çalışmayı”

Seçilmesi durumunda kimsenin mahcup olmayacağını dile getiren Çakmak, “Seviyoruz çalışmayı. Memleketimize olan büyük bir sevgimiz var. Biz burada bütün memleketimizden destek bekliyoruz. İnanın kimse mahcup olmayacak. Kazanan Düzce olsun”şeklinde konuştu.

Çakmak, katılımcılara teşekkür ederek açıklamasını sonlandırdı.
 

Yorumlar (8)
duran 3 yıl önce
mhp Halil Uzun la yola çıkıcak kulislerde konuşulan bu iyi yarış olacak
Ne oldi bööle? 3 yıl önce
17 yılda Enflasyon %25.42, Faizler %22 oldu...Aldığınız 350 milyar dolar borç ne oldu?Sattığınız onlarca fabrika, liman,maden sahası ne oldu? Yerli uçağınız, arabanız ne oldu?
Konuralpli 3 yıl önce
Parana yazık olmus abi. Hayırlısı olsun
on numara tespit 3 yıl önce
:)
20 yıldır ne oldu? 3 yıl önce
20 yıldır ''Kazanan Düzce olacak'' deniyor ama kazanan hep kendileri oluyor. Biz de aldatıldığımızla kalıyoruz... İnşaat lobilerine, betonculara, Avm'cilere yeter diyoruz!
DÜZCELİ 3 yıl önce
Yirmi yıldan beri neler oldu diyen arkadaşım 1/ 35000 öğrencisi olan üniversiteyi kim getirdi 2 /Düzce organize sanayiyi kim getirdi 3 /hastaneler kimin zamanında yapıldı DÜZENLİ ŞEHİR YAPILAŞMASI bu dönemde yapılıyor şehir nüfusu artıyor.bunları yeşil düzceliler iyi biliyor.insan yalan söyleyebilir ama tarih yalan söylemez,ve DÜZCEMİZ ŞİRİN BİRŞEHİR GÖRÜNÜMÜNDE.
Hasan 3 yıl önce
Hep aynı soyisimler tipler , yeter da
seçmen 3 yıl önce
sen de çık kardeşim tutan mı var, klavye başında atıp tutmayın...