banner851

banner614

ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ…

banner619

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir sel felaketinin vurduğu bölgelerden ayrılmıyor. Keşir son olarak, selden etkilenen Akçakoca ilçesine bağlı Uğurlu, Esmahanım, Dilaver köyleri ile Boğaziçi beldesinde incelemelerde bulundu. Selzede vatandaşlar ile bir araya gelen Keşir, geçmiş olsun temennisinde bulundu.

banner846
Siyaset 11.07.2021, 18:00 12.07.2021, 19:23
1156
banner844

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, sel bölgelerindeki incelemelerini sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Çilimli ve Cumayeri’nde dere taşkınlarının olumsuz etkilediği bölgeleri inceleyen ve mağduriyet yaşayan vatandaşları dinleyen Milletvekili Keşir, bu kez Akçakoca’da temaslarda bulundu.

İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, İl Genel Meclis üyeleri ve partililerle birlikte, sel felaketinin vurduğu Akçakoca ilçesine bağlı Uğurlu, Esmahanım, Dilaver köyleri ile Boğaziçi beldesine giden Keşir, tahribatın izlerinin silinmesi için yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Selin beraberinde getirdiği tahribat ile ilgili İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal’dan bilgi alan Keşir, incelemelerinin ardından sel felaketinde büyük zarar gören selzede vatandaşlarla bir araya geldi.

Selzede vatandaşlara geçmiş olsun temennisinde bulunan Keşir, yaralarının sarılması için gerekli olan tüm çalışmaların devlet nezdinde yapıldığına dikkat çekti.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
YAVUZ0881 2 hafta önce
Bu kadar mı bu millete böyleleri gerek he he tamam tamam gelsin hele bi daha ki yaz beter olsun lan acırsam böyle toplum olduktan sonra semer vuran çok olur
Tanal her şeyi halleder 2 hafta önce
Tanal yok mu Tanal, o olmazsa olmaz. Tanal her sorunu çözer.