banner851

banner955

ÇAY HASADINA KATILDI…

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda” programı kapsamında gittiği Rize’nin Güneysu ilçesinde, Rizeli kadınlarla birlikte çay bahçesine girerek çay hasadına katıldı.

Siyaset 21.06.2021, 11:18 21.06.2021, 14:47
719
banner1032

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir,  "Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda" projesi kapsamında, "Kadın Emeği Türkiye'nin İstikbali" adı altındaki 81 ildeki kadınlarla buluşma programlarına devam ediyor.

Program kapsamında kalabalık bir heyetle dün Rize’nin Güneysu ilçesine giden Keşir, bugün sabahın erken saatlerinde çay hasadı yapan kadınlarla bir araya geldi. Kadınların hediye ettiği Rize’nin yöresel şalını takan Keşir, çay hasadına katıldı. Çay toplayan Keşir’in bir hayli keyifli olduğu gözlendi. Çay üreticilerinin sorunları hakkında bilgi alan Keşir, AK Parti döneminde tarıma ve çiftçiye verilen desteklerden bahsetti.

Keşir, bugün devam ettiği Rize Programında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da memleketi olan Güneysu ilçesinde kadın çalışanların yoğun olduğu işletmeleri ziyaret ederek programına devam edecek. Kadına odaklanan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve basınla da bir araya gelmesi beklenen Keşir, aynı zamanda Karadenizli kadınların beklentileri ve taleplerini dinleyecek. Daha sonra ev ekonomisine katkıda bulunan kadın kooperatiflerinin el emeği ürünlerini sergiledikleri stantlara ziyaretlerde bulunacak olan Keşir’in, Rize’nin ardından, Trabzon’a geçerek “Kadınlarla Büyük Türkiye Yolunda” programına devam edeceği öğrenildi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (9)
Şampiyon 1 yıl önce
Yağcılarda inecek var kaptan aman durağa kaçırmaaa.......... Bu hareketler bakanlık hareketleri hemşerilerim işi öğrenmiş.....
Tatar Ramazan 1 yıl önce
Rizeliler dikkat edin...
Arzu Akdağ 1 yıl önce
Komedi
MÜHENDİS 1 yıl önce
İkizdere'ye de gitti mi? Güneysu'ya herkes gidiyor.
cash81 1 yıl önce
yazık yormayın vekilimiz düzceye cok emeği gecti ya harbiden komedi filmi gibi kimlere oy verdik
Aa 1 yıl önce
En son Düzce'de fındık toplamıştı sezon gelince. o sene fındık piyasası yerle bir oldu. Bence sayın vekil, çiftçi olmasın. Herkes işini doğru yaparsa bu ülke ileriye gidecektir. Şov yapmaya gerek yok.
vatandaş 1 yıl önce
DÜZCEDEKİ İŞLERİ HALLETTİ BİZİM VEKİL ÇAĞ ATLADI ÇAY HASADI YAPIYOR HE MAŞALLAH HERALDE RİZEDEN VEKİL OLACAK GALİBA ÖNCE DÜZCEDEKİ SORUNLARI HALLEDİN DE SONRA GÖĞSÜNÜZÜ GERE GERE ŞOV YAPIN KOMİKSİNİZ
Düzceli 1 yıl önce
MaşAllah Düzce dışında her yerde kadın ya. Ne faydası dokunduysa memleketine. Memleket diyorum gerçi bu kadın Ankaralıydı değil mi, ama Düzce milletvekili. Güzel halkım benim heheyt!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29
açık