banner851

banner955

CAYMAZ DEVA PARTİSİ KURUCU İL BAŞKANI OLDU

2019 yılında AK Parti’den istifa eden Ali Babaca’nın kurduğu, eski AK Parti Düzce Milletvekili ve AK Parti Düzce İl Başkanı Av. Metin Kaşıkoğlu’nun Kurucular Kurulu üyesi olduğu DEVA Partisi’nin Düzce Kurucu İl Başkanı olarak eski Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Murat Caymaz atandı.

Siyaset 03.07.2020, 01:31 03.07.2020, 11:02
7514
CAYMAZ DEVA PARTİSİ KURUCU İL BAŞKANI OLDU
banner1032

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Düzce Kurucu İl Başkanı kim olacak sorusu, günlerdir merak ediliyordu. DEVA Partisi Düzce Kurucu İl Başkanı, yapılan istişareler sonucunda eski AK Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi ve eski Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Murat Caymaz olarak belirlendi.

Eski Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş’in döneminde Düzce Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Caymaz’a “Kurucu İl Başkanı” belgesini Parti'nin Genel Başkanı Ali Babacan verdi.

Öncü Haber dün duyurmuştu

Öncü Haber dün, DEVA Partisi'nin Düzce'de ki teşkilatklanma çalışmalarını ve İl Başkanlığı için Düzce'de 5 kişi ile görüşüldüğünü ilk kamuoyuna duyuran medya organı olmuştu. 

Haber detayı: http://www.oncurtv.com/siyaset/deva-baskanliginda-sona-dogru-gelindi-h148541.html

Yorumlar (28)
Hasan 2 yıl önce
Bıktık hep aynı yüzlerden . Hangi yüzle il başkanlığı yapacak acaba . Hayatınız yalan dolan utanmazlar eskilerden deva olmaz eskisiniz eskici
Düzceli.. 2 yıl önce
Taban yoklamasında önünde 26 kişi varken vekil yapılanlar, Düzcede tek bir mezarı bile olmayan ithal kişiler vekil yapılırken susanlar, Keleş bir dönem sonra tekrar süpriz bir şekilde başkan adayı olduğunda susanlar, belgesiz, mesenetsiz sallıyor..
Reis81 2 yıl önce
Geçmişini unutanların geleceği pek parlak olmaz. Davası devlet ve vatana hizmet olmayanların koltukları altından çekilince elinden birberonu alınmış bebek gibi oluyorlar. Hiç biriside benden daha iyi hizmet edecek birisi gelsin yeterki demiyor.
Once Guven 2 yıl önce
Haramzadeler ittifakina karsi Hak Hukuk Adalet arayan Millet ittifaki guc kazandi.merkez sagda acigi vardi millet ittifakinin simdi Deva partisiyle acik kapandi.masanin 4.ayagi saglam yere basar oldu.simdi sira haramzadelere sandigigin dibine basmaya geldi hayirli ugurlu osun.
Ahahaaa
tam tersi 2 yıl önce
CHP -iyip-Hdp koalisyonuna yol açmak için ve Ak partinin oylarını bölmek için bir aparattan başka birşey değil bu parti. Kendilerini kullandırmaktan başka bir işe yaramayacaklar.
Vatandas 2 yıl önce
Devadan da Keles başkan adayı olursa sasirmam.
düzceli 2 yıl önce
Sizide kutluyorum.Ali Babacan.Çok güzel birine başkanlık teslim etmişsiniz.
düzceli 2 yıl önce
Düzce Belediyesinde yedikleriniz yetmedi.doymadınız.Simdide deva partisine katılın.Ordan devam edersiniz yemeye.murat caymaz
ibrahim ethem nur 2 yıl önce
bit pazarına nur yağmaz babacan, sıfır km mercedes dururken 2003 modelini ne yapsın bu millet.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25
orta şiddetli yağmur