banner851

banner955

CAYMAZ: “KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI SEFERBERLİK BAŞLATIYORUZ”

DEVA Partisi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında her ilde öldürülen kadın sayısı kadar fidan dikerek, kadın cinayetlerinin önlenmesini gündeme taşıyor. Düzce DEVA Partisi İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri de Köprübaşı Ömerefendi köyünde fidan dikimi gerçekleştirdi.

Siyaset 08.03.2021, 14:28 08.03.2021, 17:51
572
banner1032

DEVA Partisi Kadın Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Elif Esen, partilerinin Kadın Çalışmalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcılarıyla birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında 81 İlde eş zamanlı olarak fidan dikme etkinliği düzenledi. 

Türkiye’de eş zamanlı yapılan etkinlik için DEVA Partisi Düzce İl Başkanlığı da Köprübaşı Ömerefendi Köyü'nde fidan dikti.

Kadına yönelik başta fiziki olmak üzere her türlü şiddete karşı olduklarını ifade eden DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, "Toplumsal bir sorun olan şiddete karşı toplumsal bir mücadele seferberliği başlatıyoruz. Toplumun her kesiminde şiddeti özendiren yaklaşımlardan uzak durulmasına yönelik kampanya ve tedbirlerin hayata geçirilmesi için çalışacağız.  Kadına yönelik fiziki, psikolojik, ekonomik, sosyal anlamda her türlü şiddete karşıyız" şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (1)
Aydın 2 yıl önce
Tabi çerkez başkan çerkez köyünde ağaç diker
13
parçalı bulutlu