banner851

banner955

CEMŞİT: 2023 SEÇİMLERİNE ÇOK SIKI HAZIRLANIYORUZ”

Düzce CHP Düzce İl ve İlçe Teşkilatları, bugün düzenlenen geleneksel bayramlaşma programında bir araya geldi. CHP İl Başkanı Semih Cemşit, programda yaptığı konuşmada 2023 seçimlerine vurgu yaparak, “Seçimlere çok sıkı hazırlanıyoruz” dedi.

Siyaset 03.05.2022, 18:20
579
CEMŞİT: 2023 SEÇİMLERİNE ÇOK SIKI HAZIRLANIYORUZ”
banner986

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Teşkilatının Ramazan Bayramı bayramlaşma programı, bugün partinin il binasında gerçekleştirildi. CHP İl Başkanı Semih Cemşit’in ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma programına, Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı, ilçe ve belde teşkilat başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Dağıstanlı: “Aydınlık günler için çalışmalarımıza devam ediyoruz”

Bayramlaşma programında konuşma yapan Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı,  “Aydınlık günlere kavuşacağımıza olan inancımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz, bu çerçevede de tüm Düzcelilerin ve Örgütümüzün ramazan bayramını kutluyorum” dedi.

Cemşit: “Seçimlere çok sıkı hazırlanıyoruz”

Dağıstanlı’nın ardından konuşan CHP İl Başkanı Semih Cemşit ise 2023 seçimlerine vurgu yaptı. 2023 seçimleri ile ilgili ilçe ve belde teşkilatları ile partililere çalışmaları talimatını veren Cemşit “Bizlere çok büyük sorumluk düştüğünün farkındayız ve bu sorumluluk çerçevesinde seçimlere çok sıkı hazırlıyoruz.” diye konuştu.

Yorumlar (1)
doğrucu davut 4 ay önce
''çok sıkı hazırlanıyoruz'' cümlesini biraz açmak lazım. hala parti binasında arada bir toplaşıp kısır börek günü yapıyorsanız o çalışmaktan sayılmaz.
31
açık