banner851

banner955

Chp Adayı Kuşçuoğlu ikinci kez baba oldu !

İkinci Kez baba olmanın sevincini yaşayan Chp Adayı Kuşçuoğlu, bugün Gençlik Spor'a destek için öğle yemeğinde oyuncular ve yönetimle bir araya geldi.

Siyaset 01.03.2009, 14:27
477
Chp Adayı Kuşçuoğlu ikinci kez baba oldu !
banner1032

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Evren Kuşçuoğlu

Nu-Door Düzce Gençlik Spor’un bugün oynayacağı Yeşilyurt maçı öncesinde takımın yönetici, teknik heyet ve oyuncuları ile öğlen yemeğinde bir araya geldi. İl Başkanı Zekeriya Tozan ve Gençlik Spor yöneticilerinin de katıldığı yemekte Kuşçuoğlu, sporcularla tek tek tanışıp başarılar diledi.

 

Gençlik Spor’u her zaman destelediklerini belirten Kuşçuoğlu, ilimizin takımına sahip çıkmak zorundayız dedi. Seçim çalışmalarına iki gündür ara verdiğini belirten Kuşçuoğlu, “Dün Nehir Su adında bir kızım dünyaya geldi ve ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşadım. İnşallah seçim arefesinde dünyaya gelen kızım bana şans getirir” dedi.

 

Kuşçuoğlu Düzce’de en genç belediye başkan adayı olmanın hem avantajlarının hem de dezavantajlarının olduğunu belirterek, biz genciz, Düzcemize en güzel hizmeti verebilecek yaştayız. İnşallah göreve gelir, Düzcemize hizmet etme şansını elde ederiz dedi.

Yorumlar (1)
O benim kankam 2 yıl önce
Kankam doğduğu için çok mutluyum✌
13
parçalı az bulutlu