banner851

banner955

CHP'DEN COŞKULU ADAY TANITIMI

CHP – İYİ Parti ittifakının 31 Mart yerel yönetimler seçimleri öncesinde Akçakoca Oteli’nde düzenledikleri aday tanıtım toplantısı, inanılmaz bir kalabalıkla gerçekleşirken, bin kişiye yakın katılımcının yer aldığı salon tıklım tıklım doldu.

Siyaset 02.02.2019, 16:11 03.02.2019, 16:54
2577

Toplantıya büyük ilgi gösteren partililerin yanı sıra CHP İstanbul milletvekili Mahmut Tanal, Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran, Bolu ve Düzce’nin İYİ Parti ve CHP il başkanları, ilçelerin belediye başkan adayları, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Yığılca eski belediye başkanı Bünyamin Şahin katıldı.Akçakoca’daki sivil toplum örgütlerinin başkanları, çok sayıda muhtar ve kalabalık bir seçmen kitlesinden oluşan yaklaşık 900 kişilik bir grup salondan doldu taştı.

Program, protokol konuşmalarından önce saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlarken, CHP İlçe Başkanı Ömer Başar ve İYİ Parti İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum yaptıkları birer konuşma ile katılımcıları selamladılar.
 


Ardından CHP İstanbul milletvekili Mahmut Tanal ve Sosyalist Enternasyonal ikinci başkanı Umut Oran,  ülke gündemine ve seçimlere yönelik konuşmalar yaptılar.
 
Her iki partinin il başkanlarının yaptığı konuşmaların ardından kürsüye belediye başkan adayı Fikret Albayrak çıktı.Albayrak, konuşmasında İttifakın ortak adayı olarak seçimleri tekrar kazanacağını ve ışığı sönen Akçakoca’yı bir kez daha Parlayan Kent haline getireceklerini söyledi.


Haber: S.ŞEN/Akçakoca


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
banner844
Yorumlar (20)
Adam 4 yıl önce
Asker sen a ke pe nin figüranlığına devam et menxe nede şamaroğlanlığı size iyi yakışıyor
chp li 4 yıl önce
resimde partiyi istifa edip satan ve bir milletvekilini mhpye kaptıran Tozanı görüyorum.ne yüzle oraya geliyor ve öne yeri olmamasına rağmen oturuyor.Kimsede ona orası senin yerin değil demiyor. yazıklar olsun..
Asker 4 yıl önce
Biz nasıl chp nin parcası olabiliriz ya hdp de bizi destekliyo ne oluyoruz yaaa ne oluyoruz bir oy için bu yapılır mı
Ya ya ya 4 yıl önce
Kendi adamlarını cagırmışlar sandalyeler aralıklı yapılmış çok gostersin diye birde salon küçük zaten tıklım tıklım spor salonunda olur niye spor salonunda yapmadınız az olur gelen diyemi
Ali Veli 4 yıl önce
Zamanında CHP aday çıkaramadı mi,yeni yönetim ne kadar aciz diye buralara yorum yazan veya yazdıran eski yöneticilerin aday tanıtımına katılmaları da pek manidar olmuş. Karakter meselesi işte
Ali Veli 4 yıl önce
Zekeriya Tozan oraya oturtulmadı,kendi oturdu. Hatta Protokole oturmaya kalktı, sonra da uyarıldı. Suat Öztürk de başkan adayı gibi gelip el mel salladı. budur işte yüzsüzlük. bu arada yorumumu anlamayacak kadar da kıt işte düşünceler. anlatmak istediğim net. mesele aday göstermek veya göstermemek değil. mesele şu. hem yönetimi eleştiriyorsun hemde eleştirdiğin ortama gelip hiçbirşey yokmuş gibi sırıtıyorsun. işte bu nasıl karakter.
Çok Komik 4 yıl önce
Ne yani bu saçma yorumu buraya yazınca CHP Düzcede her yerde aday mı çıkartmış oluyor. Aday olan 3 aday da zaten kendi istekleriyle aday olmuş isimler. Geride kalan hiçbir yerde Koskoca CHP yönetimi aday çıkaramadı . Eski yöneticileri eleştireceğinize önce aynaya dönüp kendinize bakın.
kırk dokuz elli 4 yıl önce
CHP üyesi olup da İyi Partiye oy istemek de karakter meselesi.Hem şimdi ki yönetim değil mi? Sayın Zekeriya Tozana kınama cezası verip de baş köşeye oturtan? karakterler ortaya çıkıyor.
Gülerim 4 yıl önce
Milliyetçi geçinenlerle Chp liler bir arada. Bunlarmı yönetecek düzceyi. Güldürmeyin. Chp yi paramparça ettiler düzcede. Size oy atarsam elim kırılsın.
iyi 4 yıl önce
şu görüntüyü içime sindiremiyorum.Ben partiden vazgeçtim...sosyalist enternasyonal mi.bende hayal kırıklığı yaptınız.yazık
Vatansever 4 yıl önce
ey iyi partililer sosyalist enternasyonallarla beraber olmaktan memnun musunuz siz şimdi çıkar ülkücülükten bahsedersiniz.Bir tanede itiraz eden olmaz mı.yuh size
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı az bulutlu