banner851

banner614

CHP ELEŞTİRİSİNE CEVAP KÜÇÜK’TEN GELDİ

Millet İttifakı Adayı Ömer Küçük ile AK Parti Adayı Faruk Özlü arasındaki söz düellosu yeni gündemlerle devam ediyor. Bu kez CHP’nin Düzce’de neden seçime İYİ Parti ittifakı ile girdiğini sorgulayan Özlü’yü eleştiren Küçük, AK Parti’nin MHP adayını desteklediği illerden örnek vererek, “Bu durumda AK Parti seçmeni ne oluyor acaba?” diye sordu ve ekledi: “Özlü; bir kusur, ihtilaf, acınası bir şey arıyorsa dönüp kendi partisine bakmalıdır.”

banner619
Siyaset 16.03.2019, 21:24 18.03.2019, 10:54
1560

Düzce’de seçimin iddialı adayları arasında atışmalara yenilere ekleniyor. Daha önce projeler üzerinden söz düellosuna tutuşan Özlü ve Küçük, yine karşı karşıya geldi. Bu sefer tartışmanın fitilini Özlü’nün CHP’yi eleştirmesi ateşledi.

Düzce Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük, Faruk Özlü’nün ‘Koskocaman CHP Düzce’de seçime giremiyor. Bir başka siyasi partinin leyhine seçimlerden çekiliyor. Çok acı bir şey ama ben bunu milletimizin takdirine bırakıyorum’ sözüne karşı yaptığı açıklamada bulundu. Küçük, AK Parti’nin Cumhur İttifakı’nın parçası olan MHP’nin adayını desteklediği illerden örnek vererek, şunları kaydetti:


“AK Parti'nin Adana'da belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısında AK Parti İl Başkanı Şerif Güler, Cumhur İttifakı'na bağlı kalarak Büyükşehir Belediyesi'nde MHP'nin adayı Hüseyin Sözlü'nün destekleneceği açıklandı. Bu durumda AK Parti seçmeni ne oluyor acaba? Önceki gün Çilimli'de MHP Adayı Ömer Demirtaş, Özlü’nün karşılanması sırasında MHP ve AK Parti bayraklarının açılması sonucu ortaya çıkan provokasyon nedeniyle açıklama yapmak zorunda kaldı.  Özlü’den buna ilişkin bir açıklamayı henüz duymadık. Türkiye’nin birçok büyükşehir, il ve ilçe belediyeleri için Cumhur ittifakı yapıldı. Bu şehirlerde iki partiden biri aday göstermiyor. O zaman aday gösterilmeyen partilerin seçmenlerine de acıyor musunuz acaba? AK Parti ve MHP tarafından seçimler için 9 maddelik Cumhur İttifakı Genelgesi yayınlandı.  Bu maddelerden hangisine vakıfsınız? Biz İYİ Parti ve CHP olarak Düzce’ye, Düzceli’ye iyi bir hizmet vaat ediyoruz. Bunun içinde hiçbir polemik yok, bunun içinde hiçbir ihtilaf yok. Özlü; bir kusur, ihtilaf, acınası bir şey arıyorsa dönüp kendi partisine bakmalıdır.”

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (29)
Hele, hele.. 3 yıl önce
Habur rezaletini Chp mi yapmış? Oslo'da ki cıvıklığı Chp mi yapmış? Megri megri diye Pkk lılarla Chp mi ağlamış? Fötö'ye ne istediyse Chp mi vermiş? Genel kurmay başkanını Chp mi hapsetmiş?
KÖYLÜ 3 yıl önce
krempark avm nin girişindeki, kahveci ve plavcı gece kondularını ben gelsem kaldıracağım diyen bir baqşkan çıkmadı ,bunların hepsi RANTÇI.
Hepsi 3 yıl önce
Belediye tarafından kiralanmış alanlar, parti değişirse ancak olur o dediklerin.
düzceli 3 yıl önce
çok sevdiğimiz Ömer Küçük,ü ŞAMAR OĞLANINA ÇEVİRDİNİZ .
aksakallı 3 yıl önce
sayın ömer sana bizim ömer diyorlar ben inanmıyorum başkalarının olmuşsun sanaömer küçük diyorlar iyice küçülme sen herzaman lazımsın ama senin yerin orası değil
Seçmen 3 yıl önce
Madem o kadar çok CHPyi savunmaya meraklısınız. O zaman neden CHP'den Aday olmadınız? Dalga mı geçiyorsunuz siz seçmenle?
hamza 3 yıl önce
Diger partilere hdp ile berabersiniz yazanlar bu Hdp meclise kim tarafindan sokuldu kim tarafindan haklari verildi bunu hir allahin kuly aciklasin helal olsun derim bende akp ye veririm oyumu. Peki neden kimse aciklayamiyor gormezden geliniyor?
vatandaş 3 yıl önce
90'larda Shp tarafından. Biliyor muydun?
İ.Altun 3 yıl önce
Habur rezaletini bu millete yaşatanlar utanmalı.Ömer Ağabey değil.Tabiki Ömer ağabey deyip çamur atanlar da.
MHP'Lİ 3 yıl önce
Ben Mhp'ye oy atacağım da Chp'lileri lekelemeyi bırakın artık. Zamanında Akp işbirliği yaparken göz yumanlar şimdi mi gözünüz açıldı? Önce mazinize bakın. Karalama siyaseti yapmayı bırakın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın