banner851

banner955

"CHP ESNAFIN SORUNLARINI ÇÖZECEK GÜÇTEDİR"

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, il ve ilçe yöneticileri ile Akçakoca İlçesinde Esnaf ve Balıkçıları ziyaret etti.

Siyaset 23.09.2022, 17:30 23.09.2022, 16:06
345
banner1032

CHP Düzce İl ve Merkez İlçe Teşkilatları tam kadro, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerine hazırlanıyor.  

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Kadın Kolları İl Başkanı Jale Uzunhasan, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Yeşim Kaltu, il yönetim kurulu üyeleri, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saadet Anakan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Akçakoca’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Akçakoca esnafının ve sezonu açılan balıkçıların sorunlarını dinleyen İl Başkanı cemşit CHP’nin esnaflar ile ilgili çözüm önerilerini anlattı.

Siyasi iktidarın esnafın sorunlarıyla ilgilenmediğini savunan Başkan Cemşit, "CHP olarak vatandaşlarımızın ve Esnafımızın sorunlarını yakından takip ediyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Hep birlikte bu dönemi aşacağız. CHP Esnafın sorunlarını çözecek güçtedir. Halkımızdan alacağımız güç ile sadece Esnafın değil ülkemizdeki bütün sorunları kademeli olarak çözeceğiz. CHP iktidarında esnafa alın terinin karşılığını verilecek." dedi

Yorumlar (3)
6 nın 1 e karşı mücadeles 2 hafta önce
70 yıl bu milleti uyuttunuz, stoklarınız bitti şimdi gençler üzerinden yeni oyun peşindesiniz, iman sahibi olan gerçek CHP liler, yani ne olursa olsun ama CHP olsun değil, gerçekten Vatan ve Millet sevdalısı olan herkes sizin değişmeyen o köhne zihniyetinizi değiştirecekler inşAllah. Keşke siz iktidar olun da size körü körüne bağlı olan o köhne eskiye tabi zihniyetler ve güvendiğiniz o gençlik gerçek yüzünüzü görsün isterim, keşke, ha ne olur bir dönem boşa gitmiş olur, ülkenin ilerlemesi sekteye uğrar olsun, siz daha çok bu milleti kandırmaya çalışırsınız da özünde
Türklüğünü koruyanlar varken başaramazsınız, ancak hayal kurarsınız.
08YAVUZ81 2 hafta önce
Bu sefer bir vekil yakışır düzceye
Samet 2 hafta önce
He yaw he deyin gecin.Chp Bu..
20
az bulutlu