banner851

banner614

CHP'NİN ADAYLARI BELLİ OLDU

banner619

CHP'nin Düzce milletvekili adayları belli oldu. 1.sıranın sahibi bir önceki genel seçimlerde olduğu gibi Zafer Teber olurken 2.sırada İlknur Başak Tütüncü 3.sırada ise Hasan Öktem yer aldı.

banner846
Siyaset 20.05.2018, 22:05 21.05.2018, 16:39
6206
banner844

21 Mayıs'ta aday listelerini YSK'ya teslim edecek olan partilerden bir bir aday açıklamaları gelmeye başladı.

Ana muhalefet CHP, Düzce'de 1. sıraya bilindik bir isim olan Zafer Teber'i koydu. Bir önceki genel seçimlerde de 1. Sırada yarışan ve partisinin Düzce'de ikinci sıraya yükselmesinde etkili olduğu tahminleri yapılan Teber, genel merkez tarafından yine ilk sıraya yerleştirildi. 2. Sıra partinin çeşitli kademelerinde görev yapan İlknur Başak Tütüncü'nün olurken, eski büyükelçi Hasan Öktem 3. Sıradan aday gösterildi

Yorumlar (39)
Ömer Taşlı 3 yıl önce
Milletvekili adaylarına, Düzce'ye, Ülkemize ve Milletimize hayırlı olmasını diliyorum.
akp de düşüş çok olacak 3 yıl önce
hadi iyisiniz iyi, akp adayları açıklandıktan sonra mhp ve sizinde şansınız arttı
hasan 3 yıl önce
10010 alamaz bu kadro
vav 3 yıl önce
hakkaten hiç tanımadık sizi ya köprüyü yıkacam köşkü satacam diyen bir anlayış bu ülkede seçim kazanabilir mi? çankayayı sattı mı bu iktidar nasıl kafa var sizde
Ulusal 3 yıl önce
Zafer teber ile Ayşe keşir’in gram farkı Yok gözümde. İkiside seçimden seçime düzce ye gelir , 3 mahalle 2 sokak adı sor bilemez ..
t 3 yıl önce
Zekeriya beyi liste disina atmakta ben baska seyler ararim kimse kusura bakmasin akil isi degil chp de kafa yok birde ulke yonetmeye kalkiyorlar chp li olarak oy yok size
Tabi ki TEBER 3 yıl önce
Teber bu sefer kıl payı kaçırdığı vekilliği almaya geldi helal TEBER
Vekillik mi yoksa hava mı 3 yıl önce
Seçilemedikten sonra doğru düzgün Düzceye uğraşmamış Zafer Teber mi milletvekilliğini alacak. İnsanlara tepeden bakıp aşağılayarak anca hava alır kendisi.
Paşa İmam 3 yıl önce
İlginç olmuş, bunca zaman güzel il başkanlığı yap hecinler konusunda mücadele et hatta darp etsinler. Teşkilat seni sevsin arkanda dursun ama sıraya almasınlar. 4 yılda bir memleketine seçilmek için gelen kişi 1. sırada olsun.
K.K. taktiği bir garip . Sanırım alternatif arayacağım.
Saadet in vekil şansı da zor gibi.
Yine 3 vekil alırsa AKP bu memlekete bu saatten sonra hiç bir şey yapmaz, nasılsa kazanıyoruz mantığı ile kaybeden Düzce olacak.
Siz ne dersiniz ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
kapalı