banner851

banner614

CHP’DE KAN DEĞİŞİMİ

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanlığı’nın Düzce’deki kongre süreci bugün Cumayeri ilçe kongresi ile devam etti. CHP’nin Cumayeri İlçe Başkanı tek liste yapılan seçim sonucunda Ahmet Ak seçildi.

banner619
Siyaset 03.12.2017, 16:37 04.12.2017, 09:08
1016
CHP’DE KAN DEĞİŞİMİ

CHP Düzce İl Başkanlığı geçtiğimiz hafta startını verdiği kongre sürecinde bugün Cumayeri ile üçüncü ilçe kongresini gerçekleştirdi. Divan heyetinin oluşturulması ile başlayan kongreye CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan, parti yönetim kurulu üyeleri ve ilçe başkanları katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede İl Başkanı Zekeriya Tozan bir konuşma yaptı. Önceki dönem faaliyet ve gelir gider tablolarının okunmasının ardından ise seçime geçildi.

Tek listeyle yapılan seçimler sonucunda CHP Cumayeri İlçe Başkanı olarak Ahmet Ak seçilerek bayrağı eski başkan Necmi Metin’den devraldı.

Yeni Başkan Ak’ın yönetim kurulunda, İbrahim Aydoğdu, Nadir Bekar, Latif Baştımar, Erkan Gümüş, Selahattin Erdoğan, Ersin Metin, Ayhan Metin ve Ahmet Uzun yer aldı.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (4)
Dzcli 4 yıl önce
Aşağıda kahvece bulmuşlar zaten
Hasan Tahsin 4 yıl önce
İktidar talep eden parti böyle olmaz.Kahvenin masa örtüsüyle divan masası olmaz.Başkan genç temiz yüzlü iyi de,böyle bir kongrede kravatlı ceketli olması gerekmez mi.Büyükler bu işleri düzenleyecek.Önce siz kendinize,önem değer vermelisiniz
Yorumsuz.. 4 yıl önce
Yolunuz açık olsun. Yeni gorevinizde başarılar diler. Ülke için elinizden ne geliyorsa en iyisini yapmaya gayret etmeniz dileğiyle hayırlı olsun..
nafile 4 yıl önce
CHP de bunu yapmak imkansız..