banner851

banner614

CHP'den Basın Birliğine ziyaret

İki gün önce düzenlenen programla adaylarını açıklayan Cumhuriyet Halk Partisi adaylarıyla birlikte gezilerine de başladı.

banner619
Siyaset 11.01.2009, 10:44
210
CHP'den Basın Birliğine ziyaret

Yerel seçimlere az bir süre kala Düzce'de özellikle Merkez Belediye Başkan adaylığı konusunda tek açıklamayı yapan Cumhuriyet Halk Partisi, adaylarıyla birlikte gezilerine de başladı. Özellikle Düzce Belediye Başkan adayı Evren Kuşçuoğlu ve CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan'ın ziyaretlere başladığı gözlenirken partinin ilk ziyareti 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Düzce Basın Birliği oldu.

Birlik üyeleri ve Basın Birliği Başkanı Tuncay Türkgülü'nü ziyaret eden CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan ve CHP Düzce Belediye Başkanı adayı olmasına kesin gözüyle bakılan Eczacı Evren Kuşçuoğlu, ziyaretleri sırasında basının sorunlarını dinleyerek basın mensuplarının gününü kutladılar.

Yapılan ziyaret, partinin yerel seçim için gezilerine ve adayı Evren Kuşçuooğlu'nu tanıtmaya başladığı şeklinde yorumlanırken Tozan'la  birlikte Kuşçuoğlu'nun dün başlayan ziyaretlerinin ilerleyen günlerde de devam etmesi bekleniyor.

banner844
Yorumlar (0)