banner851

banner614

CHP’DEN GÜNDEM YORUMU

banner619

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Mustafa İzgin, koalisyon ve terör saldırıları hakkında açıklamalar yaptı. Başkan İzgin, mevcut şartların olumsuzluğuna dikkat çekerek Türkiye’nin bir an önce güçlü bir hükümete kavuşması gerektiğini belirtti. İzgin ayrıca terör olaylarına yönelik “Teröre çok büyük bedeller ödemiş ülkeyiz. Artık daha fazla bedel ödemeye de hiçbirimizin tahammülü yok.” diyerek gereken önlemlerin alınması gerektiğini vurguladı.

banner846
Siyaset 04.08.2015, 15:37
1621
CHP’DEN GÜNDEM YORUMU
banner844
Cumhuriyet Halk Partisi bir yandan koalisyon görüşmelerini sürdürürken diğer bir yandan da parti içi seçim süreci konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Mustafa İzgin, koalisyon, terör saldırıları ve parti içi seçim süreci hakkında görüşlerini ifade etti. Terör saldırılarında ülke olarak çok büyük bedeller ödediğimizi ifade eden Başkan İzgin, ülke olarak daha fazla bedel ödemeye tahammülümüzün kalmadığını bu yüzden gereken önlemlerin alınarak ulusal güvenliğin sağlanması gerektiğini aktardı.

Koalisyon görüşmeleri ve partilerinin tutumu hakkında düşüncelerini dile getiren İzgin, Türkiye’nin güçlü bir hükümete kavuşması gerektiğini söyledi. “Süreç gösteriyor ki bir koalisyon hükümeti kurulacak ya da yeniden seçime gidilecektir. İçinden geçmekte olduğumuz kritik süreç; toplumsal barışın tehdit altında olması, ekonomik kriz riski ve kapımıza dayanan savaş tehlikesi, Türkiye’nin bir an önce güçlü bir hükümete kavuşması gerektiğini gösteriyor.”
İzgin, kimin kimle koalisyon yapacağı değil hangi ilkeler etrafında koalisyon yapılacağını önemsediklerini sözlerine ekledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Mustafa İzgin, seçim tarihleri hakkında bilgi verdi. İzgin, İlçe ve il kongrelerinde oy kullanacak delegeleri belirlemek için askıya çıkarılan üye listesinde süre dün sona erdiğini,  parti içi seçimlerin ilk olarak 15 Ağustos’ta delege seçimiyle başlayacağını paylaştı. 

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (2)
saatçi 6 yıl önce
başkan bey,,saat kuleleri ile şlgili görüş belirtmediniz 170 binlik saatler düzceye 380 bin tl,,,tepkiniz yokmu,,,hadi bir gösterin kendinizi,,,Düzceli kazıklanmaya devam ediyor siz hikaye okuyorsunuz,,
düzcede muhalefet varmış 6 yıl önce
aa düzcede muhalefet varmış bir konu hakkında yorum yaptı ilginç düzcenin sorunlarını bir kenara atmayın chp muhalefeti
19°
açık