banner851

banner614

CHP’Lİ DEMİR VE ABANOZ DÜZCE’NİN SORUNLARINI DA İLETTİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Kocaali'de bulunan ve İstanbul’a içme suyu sağlayacak olan Melen Barajı'ndaki son durumu yerinde görmek için Akçakoca ve Kocaali’de incelemelerde bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Haluk Demir ve Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz da hazır bulunduğu ziyarette Düzce ve Akçakoca’nın sorunları da konuşuldu.

banner619
Siyaset 07.06.2021, 17:20
2328
CHP’Lİ DEMİR VE ABANOZ DÜZCE’NİN SORUNLARINI DA İLETTİ

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul’a içme suyu sağlayacak olan Melen Barajı'ndaki son durumu yerinde görmek için Akçakoca ve Kocaali’de incelemelerde bulundu.

Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Haluk Demir ve Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz da eşlik etti.

İncelemelerin ardından İBB Başkanı İmamoğlu, baraj projesinde gelinen son nokta ile ilgili CHP’li başkanlara bilgi verdi.

“BARAJIN GÖVDESİ GÜÇLENDİRİLECEK”

İmamoğlu, “Gelen raporlar sonucunda barajın açılamayacağı gerçeğinden yola çıkarak yeni bir ihale süreci başladı. 2020 yılında yapılan ihale sonrası Tarım Bakanlığı ile yapılan görüşmelerde yapıldı. DSİ ve İSKİ ile istişare ile rapor sonucu ortaya çıkan sorunların giderilmesi süreci başladı. Bu süreçte 4 ana husus çalışmalar sürdürülüyor. İlk etapta barajın su geçirmezliğini sağlayan çalışmalar yapılacak. İkinci etapta, barajın gövdesi mebramla kaplanarak su geçirmezliği sağlanarak, raporda yer alan çatlaklar bertaraf edilecek” diye konuştu.

UĞURLU VE ESMAHAHIM’DAKİ SORUNLAR DA GÖRÜŞÜLDÜ

Düzce ve Akçakoca’nın sorunlarının da konuşulduğu toplantıda CHP Akçakoca İlçe Başkanı Abanoz, 2019’da meydana gelen sel felaketinde zarar ve halen yapılmayan Uğurlu Köyü Köprüsü ve daha önce çalışması yapılan Esmahanım Köyü su arıtma kanalı borularının geçiş güzergâhı hakkında İmamoğlu’nu bilgilendirerek bazı sorular sordu. İmamoğlu, daha sonra bu konuların değerlendirilerek gerekenin yapılacağını iletti.

Yorumlar (7)
Düzceli 4 ay önce
İyi Parti'den kimse yok bu nasıl ittifak? İski Düzce koordinatörü vardı o nerede?
Seçmen 4 ay önce
İyi parti il başkanı orda, koskoca Düzcede bir sürü CHP’li varken İSKİ Düzce koordinatörü iyi parti belediye meclisi üyesi yapılmış. Daha ne istiyorsunuz Allah aşkına? Orda CHP'den çok iyi partili var. İnsan utanır bunu derken. Hoş sizin suçunuz yok. Bütün suç nasılsa seçim kazanamaz diye yerel seçimlerde aday çıkarmayıp cumhuriyeti kurmuş Atatürkün 100 yıllık partisini dün kurulan iyi partinin peşinde koşup oy isteyip oy veren İyi CHP'lilerin
Aziziye li 4 ay önce
Ya buna noluyo İstanbul'dan kalkıp buralara geliyo.jeoloji mühendisi mi bu.neyi inceliyo.
Duzceli 4 ay önce
Hazır hizmete kondun..onu bile yürütemiyorsun.yazik sizin zihniyetinize..
Haddini Bildiren 4 ay önce
Sen aday ol, kazan ve sen yönet. Tabi önce cümle kurup imlaya dikkat etmen gerek, sonrasında kolay o işler:))
hakan 4 ay önce
hazır mı?
luizao 4 ay önce
Akp zihniyetinide goruyoruz