banner851

banner614

CHP'nin Düzce aday adayları kim?

Düzce Merkez'de partilerin hangi adaylarla seçime gireceği merak edilirken CHP'nin de aday adaylarını bu hafta içinde açıklaması bekleniyor.

banner619
Siyaset 04.01.2009, 18:08
208
CHP'nin Düzce aday adayları kim?

Partilerin ilçelerdeki aday adaylarını hatta adaylarını açıkladığı biliniyor. Gündemdeki en önemli konu ise Düzce Merkez'de partilerin hangi adayları ön plana çıkaracağı olarak gözleniyor. Bu konuda Cumhuriyet Halk Partisi'nin de harekete geçtiği öğrenildi.

Partinin Çarşamba günü Merkez Yürütme Kurulu olarak bir toplantı yapacağı söylenirken CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan'ın da özellikle Düzce Belediye Başkanlığı için partinin aday adaylarını açıklayacağı konuşuluyor. Diğer taraftan parti Aralık sonunda bitecek olan aday adaylığı başvurularını 15 Ocağa kadar uzatmıştı.

Bu süre zarfında Düzce'den de ilçeler ve Merkez için aday adaylık başvurularının devam etmesi beklenirken CHP'nin Düzce Belediye Başkanlığı için şu anda 2 aday adayının kesin olduğu belirtildi. Bu iki aday adayının kim oldukları yapılacak açıklamayla belli olacak. Bu iki aday adayından hangisinin aday olarak gösterileceği ise Genel Merkez'in yapacağı çalışmaların ardından açıklanacak.

Yorumlar (0)