banner851

banner614

CHP'NİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

banner619

Düzce adaylarını günler öncesinden belirleyen Cumhuriyet Halk Partisi’nde, bir şok karar Düzceli Murat Özçelik’le ilgili oldu. Kendisini Düzce’nin 4. vekili olarak tanımlayan Genel Başkan Yardımcısı Düzceli Murat Özçelik, liste dışı kaldı.

banner846
Siyaset 18.09.2015, 12:22
4923
CHP'NİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
banner844
umhuriyet Halk Partisi Düzce’de adaylarını en erken belirleyen partilerden biri olarak çalışmalara 1-0 erken başladı. 7 Haziran’da olduğu gibi bu seçimde de 1. Sırada Zafer Teber’le seçime girecek olan Düzce Teşkilatı 1 Kasım’da kan değişimi yaparak Zekeriya Yanmaz ve Abdullah Şahin’le seçmenin oylarına talip oldu.


Kendisini Düzce’nin 4. Vekili olarak tanımlayan CHP Genel Başkan yardımcısı Düzceli Murat Özçelik ise  1 Kasım Seçimlerinde aday gösterilmedi.
CHP Parti Meclisi’nde adı Durdu Özbolat ile yumruklu kavgaya karışan Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik liste dışı kaldı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Özçelik’i aday göstermeyerek kavganın faturasını kesti. Öte yandan Murat Özçelik de MYK’da duygusal bir konuşma yaparak istifasını sundu. MYK’dan erken ayrılan Özçelik MYK’nın ardından toplanan PM’ye katılmadı.
"HDP BARAJI GEÇSİN DİYE OY VERDİK"
Özçelik, daha önce basına kapalı grup toplantısında ayağa kalkarak "Ben ve çevremdekiler de HDP barajı geçsin diye oy verdik" itirafında bulunmuş, bu açıklama CHP'de soğuk duş etkisi yapmıştı. Özçelik, Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun Dış Politika Başdanışmanı olarak Düzce mitinginde de yer almıştı. Özçelik, İstanbul 3.Bölge 7.sıra milletvekili adayı olarak girdiği 7 Haziran seçimlerinde meclise girmeye hak kazanmıştı.
Yorumlar (9)
barış 6 yıl önce
Murat özçelik dün açıklama yaptı.Asla HDP ye oy vermedim bu dedikodu dedi.Eleştirenler neyin kafasını yaşıyorsunuz.
Cemil Şener 6 yıl önce
1) Özçelik, milletvekili adayı olmak istemediği için 1 Kasım listesinde yok 2) Basına kapalı milletvekili grup toplantısında ben HDP''ye oy verdim dememiş. Dediğini iddia eden bir CHP milletvekili var mı? 3)Atılan bir iftira ve algı operasyonu var.
Cemil Şener 6 yıl önce
CHP milletvekili adaylarına başarılar diliyorum. Zafer Teber TBMM''ne gidecek ve partili partisiz tüm Düzcelilerin Ankara''daki sesi olacak. Rekabet gelecek. Düzce kazanacak. Ayrıca Özçelik HDP''ye oy verdim demedi.
engin 6 yıl önce
şimdi bunlar utanmadan kapı kapı gezip oy isterler bizden Asırlık parti ne hallere düştü çok yazık.
İSABETLİ KARAR 6 yıl önce
AZ BİLE, LAYIĞINI BULDU SAYILIR. İNSAN İÇİNE ÇIKMAMALI
Medeni 6 yıl önce
Çerkes olmak zor zenaat, neysen onu ortaya koyuyorsun ve kapılar kapanıyor. Hile desise arkadan iş yapmak yok. Yani kısaca politika Çerkese zor.
Ömer TAŞLI 6 yıl önce
Sn B. YRD. Büyükelçi ÖZÇELİK ile Genel Müdürlüğümde uzun yıllar çalıştım. ETNİK FAŞİST, TÜRKIYE DÜŞMANI VE ATATÜRKÜN EN BÜYÜK KAZANIMI MİSAKİ MİLLİYE KASDEDENLERE OY VERMEDİĞİNE İNANIYORUM. BAŞKA BIR ŞEYİ İFADE ETTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.
SERDAR 6 yıl önce
HDP YE YANİ PKK YA OY VERMİŞTİ,DÜZCELİ ŞEHİDİMİZ CİHANIN KANI ELLERİNDE NASIL UTANMADAN DÜZCEYE GELECEK,ARTIK HDP DEN ADAY OLUR ONDAN SONRADA BEN DÜZCENİN HDP DEN 4.MİLLETVEKİLİYİM DİYE KONUŞUR.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı bulutlu