banner851

banner614

CHP’YE DESTEK AK PARTİ'YE ELEŞTİRİ

banner619

Çeşitli temaslarda bulunmak için Düzce’ye gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, tek adam rejimini alternatifmiş gibi sunulduğunu söyleyerek, “2010 referandumunda olduğu gibi çekirdeğine gizlenmiş birtakım maddelerle millet aldatılmak isteniyor” dedi.

banner846
Siyaset 14.04.2017, 18:11 16.04.2017, 10:51
1742
CHP’YE DESTEK AK PARTİ'YE ELEŞTİRİ
banner844

Bir düğün salonunda gerçekleşen toplantıda referanduma dair konuşan Uysal’ın programında CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, CHP İl Başkanı Zekeriya Tozan da hazır bulundu. Referandum toplantısında partilileriyle bir araya gelen Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirdi. MHP’nin çarpık mantık içerisinde teklifin meclisten geçmesine katkı sağladığı gerekçesiyle eleştirirken CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ise maruz kaldığı baskılara karşın teklifi içeren maddeleri halka anlatmakta ısrarcı olması nedeniyle destek verdi.

Uysal, 15 Temmuz’u Türkiye için fırsata dönüştürme imkanı varken birilerinin kendileri için fırsata dönüştürdüğünü belirtti. ‘Tek adam rejimini alternatifmiş gibi sundular’ diyen Uysal, Türkiye’nin 2010 referandumunda olduğu gibi çekirdeğine gizlenmiş birtakım maddelerle milletin aldatılmak istendiğini savundu.

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Türk siyasi tarihine damga vurmuş partilerin hangi amaç uğruna bir araya geldiklerini gördüğünü ifade ederek, anayasa değişikliğinde ‘hayır’ diyen partileri bir araya getiren asgari müştereğin vatan sevgisi olduğunu söyledi.

18 maddelik anayasa paketiyle birlikte hayata geçebileceği dile getirilen eyalet sistemi iddialarına ilişkin konuşan Özcan, yeni sistemle her şeyin cumhurbaşkanının iki dudağının arasına bırakıldığını kaydederek, anayasa değişikliği ile yeni bir devlet inşa ettirilmeye çalışıldığını iddia etti.

Yorumlar (14)
BİR KERE OLSUN İNANMAYI D 4 yıl önce
Kendi ailesine arkadaşına, bulunduğu ortamda 40tane yalan söyleyenler, şimdi "bizi kandırdılar " diyenleri eleştirenler siz hiç kandırmadınızmı kandırılmış olamazlarmı, hepmi yalan söylüyorlar, hep sizmi doğrusunuz.ŞİMDİ BİRLİK ZAMANIDIR.
Dp eksen kaymasında 4 yıl önce
Arkanızda gezen adamlar bile evet diyor siz neyin peşindesiniz?haber değeriniz sadce bugün yarın zaten yoksunuz...
He 4 yıl önce
Arkasında gezen adamlar yobaz değil Liberal Demokrat insanlardır. Hayır kullanacaklarını duyuröuşlardır....
Vatan sevdalısı 4 yıl önce
Adnan menderesi idam eden bir zihniyetle aynı fikri savunan dp yı kınıyorum rahmetlinin kemiklerini sızlattınız neyin kafasını yaşıyorsunuz
Yurtdaş 4 yıl önce
Hani darbe olduktan sonra Chp başa geçmiş olsa neyse, yine Demireller başa geçti...
Yurtdaş. 4 yıl önce
Kardeş CHP ne alaka? Darbeyi yapanların arasında Alparslan Türkeş var. Demek ki Adnan Menderes'i asan zihniyet Ülkücü hareket. CHP'ye çamur atacaz diye saçmalamayın.
Ndm 4 yıl önce
Rahmetli Menderes'in asılması ayıptır, günahtır. Pekii Habur sınır kapısındaki rezalet nedir? Dolmabahçe mutabakatı nedir? Apo ve Fetö sevdalığı nedir? Vatan sevdalıları bunları unutur mu?
Hortlamak 4 yıl önce
Sizi gördük ve gömdük. Ne oldugunuzu biliyoruz. Koalisyonda, 1,5 milyar tl harcanmış ortada bişey yok, yılmaz çilleri suçluyor, çillerde sen önce malvarlığının kaynagını acıkla diyor. Bu millet size inanmaz artık. Ülkem için EVET diyorum
Ilker 4 yıl önce
Allah için o 18 maddede halk için ne var bölünmeden ve kendi geleceklerini kurtarmaktan başka birde tutturmuşlar 15 yıldır hizmet diye orasi5yan gelip yatma yerimi tabiki hizmet edecekler
vatan ve millet içinn 4 yıl önce
hayırrrrrrrrrrrrrrr....
OTTOMAN 4 yıl önce
YETMEYECEK BAŞARAMAYACAKSINIZ İNSANLARI KANDIRAMAYACAKSINIZ ÜLKEMİZİN ÖNÜ AÇIK TÜRKİYE DÜNYANIN 1 NUMARALI ÜLKESİ OLACAK SİZ DEĞİL DÜNYA ENGEL OLAMAYACAK
Gaflet uykusu 4 yıl önce
15 yıldır yapılan hizmete inkar gelmek... nasıl bir gaflettir bu yarabbi...
Gaflet 4 yıl önce
15 yılda dış borcumuzu 126 milyar dolardan 430 milyar dolara getirdiler. Benzin 1.60TL.den 5.40TL oldu. Çeyrek altın 26 TL den 245 TL oldu..Hizmetmi? Gafletmi bu vaziyet?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın