banner851

banner955

CHP'ye Ziyaret

Ak Parti Kurban Bayramı nedeniyle bir ziyaret de Ana Muhalefet Partisi olan CHP'ye yaptı. Ziyarette Milletvekilleri de tam kadro hazır bulundu.

Siyaset 28.11.2009, 19:28
199
CHP'ye Ziyaret

Hükümetin açılım politikasını uygulamaya koyduktan sonra iktidar yöneticileri ilk kez muhalefet partileri ile bu kadar sık bir arada görüntü verdi. Başbakan'ın bizzat talimatları ile tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Düzce'de de Ak Parti'li yöneticiler bayramı vesile kılıp parti ziyaretleri gerçekleştirdiler. Ak Parti'nin Ana Muhalefet Partisi olan CHP'ye yaptığı ziyarete üç Milletvekili de bizzat katıldı. İl Başkanı Zekeriya Tozan'ın karşıladığı Ak Parti'li yönetiler ziyarette Düzce adına birlik ve beraberlik içinde olunması gerektiğinin mesajlarını verdiler. Ak Parti Düzce İl Başkanı Fevai Arslan, Chp'ye yapılan ziyaret ile ilgili olarak "Fikir ve görüş açılarımız farklı olabilir ama aynı amaç uğruna siyaset yapıyoruz , bugün bayram ve biz bugün sizi ziyaret etmekten büyük bir mutluluk duyuyoruz" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Zekeriya Tozan'da Ak Parti'nin yaptığı ziyaretten son derece memnun olduklarını dile getirerek, Düzce adına yapılacak çalışmalarda CHP'nin gerekli desteği her zaman vereceğinin sözünü verdi.

Yorumlar (0)
22
kapalı