banner851

banner614

“ÇİFTÇİLERİMİZ ÜRETİMİ BIRAKMAK ZORUNDA KALIYOR”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta’yı makamında ziyaret ederek, Düzceli çiftçilerin sorunlarını kendisine anlattı.

banner619
Siyaset 03.02.2021, 11:21
340
“ÇİFTÇİLERİMİZ ÜRETİMİ BIRAKMAK ZORUNDA KALIYOR”

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, parti üyeleri, muhtarlar ve Düzceli çiftçilerle birlikte Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta’yı ziyaret ederek, çiftçilerin yaşadığı sorunlar hakkında bilgilendirme yaptı. 

Ziyaret ile ilgili bilgiler veren Er, “Çiftçi borçları ve tarım kredi kooperatifi uygulamaları çiftçiyi çok yoruyor. Üreticiler,  hayvanlarını satıp üretimi bırakmak zorunda kalıyor. Bizde muhtarlarımız ve çiftçilerimizle birlikte yaşanan bu sorunları birebir anlatabilsinler diye Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erhan Usta’yı ziyaret etti.  Çiftçi kardeşlerimiz ve muhtarlarımız üreticilerin yaşadıkları sorunları Genel Başkan Yardımcımıza birebir anlattılar” dedi.

Genel Başkan Yardımcısı Usta’nın,  konuyu takip edeceğini belirten Er, “ Sayın Usta çiftçilerimizin sorunlarını takip edeceğini belirtti ve en kısa zamanda çiftçileri somut verilerle bilgilendireceğini söyledi” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
köylu 8 ay önce
sağolsun sayın başkanım bizim sesimizi duyurdunuz duzceli vekiller seçimden seçime sahaya iniyor ilk seçimde gorusecegiz
Düzceli 8 ay önce
iyi partinin çalışmalarını düzce halkı takdir ediyor. yolunuz açık olsun