banner851

banner614

ÇÖP SORUNU MHP’NİN GÜNDEMİNDE

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, vahşi depolamaya devam edilmesi nedeniyle büyük sıkıntı yaşanan Düzce’de acil ihtiyaç olan katı atık depolama tesisi konusunda açıklamalarda bulundu. Çöp sorunu hakkında Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ile görüştüklerini belirten Milletvekili Yılmaz, Hecinler’deki mevcut tesisin tekrar faaliyete geçirileceği bilgisini aldığını söyledi. Ayrıca geçtiğimiz günlerde kendisine ‘Bilgi sahibi olmadan konuşmamalı.’ diyen AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’e de “Polemiğe girmeyeceğim!” diye seslendi.

banner619
Siyaset 28.08.2018, 13:28 28.08.2018, 17:43
2197

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden MHP heyeti içerisinde yer alan Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, gündemde öne çıkan konular hakkında haber ekibimize özel açıklamalarda bulundu.

“Kendisiyle polemiğe girmek istemiyorum”
Geçtiğimiz haftalarda yol çalışmaları nedeniyle kapalı olan Gölyaka TEM gişelerine giderek burada basın mensuplarına bilgiler vermesi sonrası AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin’in kendisi için sarf ettiği “Bilgi sahibi olmadan konuşmamalı.” sözü için Yılmaz, şöyle konuştu:

“Gerekli mevkideki arkadaşlar gerekli bilgiyi verirler veya vermişlerdir. Ben o konuda kendisiyle polemiğe girmek istemiyorum.”  

“Biz de merakla bekliyoruz”
Düzce’de uzun süredir devam eden çöp sorunu üzerinde de durduklarını belirten MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, belediyenin Hecinler mevkiindeki bir süredir kapısı kilitli vaziyette duran katı atık depolama tesisini tekrar faaliyete geçirmek düşüncesinde olduğunu paylaştı.
Yılmaz, “Orası belediyenin sorumluluğu altında. Belediye Başkanımız Dursun Ay ile görüştüğümüzde faaliyete geçireceklerini hatta toplantı yapacaklarını söylemişlerdi. Biz de merakla bekliyoruz.” dedi.

“Atom karınca gibi çok çalışıyor”
Düzce’nin can damarı olan sanayi konusunda Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile ortak hareket ettiklerini de belirten Yılmaz, şunları kaydetti:

TSO Başkanımız Tuncay Şahin o konuyla ilgileniyor. Kendisi atom karınca gibi şu aralar, çok çalışıyor. Bizim üzerimize ne düşüyorsa kendisine yardımcı olacağımızı kendisi de biliyordur. Biz her zaman yanındayız. Gerekeni yapacağı kanaatindeyim.”

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (17)
Mhp li 3 yıl önce
Çare "Mavi Ağaç" .. Celal bey den bu konularda ve şehircilikle ilgili öğrenilecek çok şey var. Aday ve sonrasında başkan gibi Başkan (ki olacaktır) olmasını temenni ederim.
Hikmet Keskin’e 3 yıl önce
Hikmet bey, bilgi sahibi olmadan konuşmamalı demişsin ama bilgi sahibiysen sen konuş da kamuoyu aydınlansın.
Hecinler de neden ısrar ediyorsunuz? Hecinlerde ısrar size İstanbul’u da kaybettirecek! Ateşle oynamayın.
Hecinler Çöp Alanı Değild 3 yıl önce
Hecinler su havzasıdır, çöp toplama alanı olarak kullanılamaz! Artık ısrar edip devlete suç işletmeyin altından kalkamayacaksınız!
. 3 yıl önce
Bilinçli bir oy kullanıp Ümit Bey’in çabalarını görüyorsunuz. Artık birilerine hak ederek oy alma zamanı geldiğini gösterelim.
. 3 yıl önce
Düzceyi düzcelilerin verdiği oylar kurtaracak. Belediyeciliktede artık yeni kan yeni cana ihtiyaç var. Akçakoca belediyesi CHP deyken yapılan çalışmaları herkes biliyor. Demem o ki düzceli hizmet edeni değil hizmet etmeyecek olanı seçiyor.
Fındık 3 yıl önce
Hani 20 sinde 14 ila 20 tl arası olarak açıklanacaktı keskin bey?bu dış mihrakların oyunumu yoksa emperyalist güçler mi engelliyor ya da feto mu?
Aa 3 yıl önce
Fındık fiyatını 20’sinde açıklayacaktı. Bilmeden de konuşmak sadece patronun hakkı demekki. Bir de şu var, yetel seçimler birsin metazori Hecinler’e girilir. Böyle tahmin ediyorum.
Hakkını arayan vatandaş 3 yıl önce
Bizlerde seni bizim kazanılmış olan mahkeme kararı arkasında durur sandık sayın yılmaz BEY nasıl olurda o çöp tesisini açmaya çalışıyorsunuz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın