banner851

banner614

ÇÖP TESİSİ MODERN OLACAK!

Hecinler’e yapılacak olan çöp tesisi ile ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Tesis yapılana kadar çöplerin başka illere transferi konusunda çalışmalarımız devam ediyor” dedi. Keskin ayrıca Ankara ziyaretlerini ve Afyonkarahisar’da yapılan AK Parti istişare toplantısı hakkında bilgiler vererek, “Nisan ayı gibi bir referandum yaşayacağız” dedi.

banner619
Siyaset 22.10.2016, 12:01 22.10.2016, 13:24
1731
ÇÖP TESİSİ MODERN OLACAK!
AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin dün akşam katıldığı Öncü TV Ana Haber Bülteni’nde önemli açıklamalarda bulundu.  Keskin, Hecinler Köyün’de bulunana çöp tesisi başta olma üzere Ankara ziyaretleri ve Afyonkarahisar’da ki toplantı hakkında bilgiler verdi.

Çöp tesisi yapılacak…
Keskin, Hecinler Köyü’ne yapılması planlanan çöp tesisi için “modern bir tesis olacak” diyerek tesisin yapılacağının sinyalini verdi.
Keskin şöyle konuştu; “Bu toplantıda biz bu konuyu ciddi anlamda masaya yatırdık. Kısa vadede çözüm bulmamız gerekiyor. Düzce Belediyesi ve tüm belediyelerin Düzce’nin haritasının içindeki bütün çöp bir yere dökülmek zorunda. Doğal olarak bu çöpü şuanda vahşi bir şekilde döküyoruz. Bizim sorgulamamız gereken başka bir şey var. Hecinler depolama tesisine bu çöp dökülmüyor ama hiç kimse şunu sormuyor. Acaba bu çöp nereye dökülüyor? bir problemi çözerken bir başka problem çıkartmamamız gerekiyor.
Sayın bakanımızın başkanlığında yaptığımız istişare toplantısında şöyle bir karar aldık. Bu kararda sayın belediye başkanımız Mehmet Keleş’te vardı. Bu çöpün en kısa zamanda transfer edilmesi bizim buradaki ciddi modern bir tesis yapılana kadar Düzce’nin içinde depolama ve çevreye rahatsızlık verecek şekilde değil de İstanbul Kocaeli gibi illere transfer edilmesiyle alakalı çalışmalarımız devam ediyor. Hemşerilerimiz bu konu ile alakalı biraz daha sabırlı olsunlar.”

“Pankart açmaları bize güvendikleri anlamına geliyor”
Düzce Belediyesi tarafından tesisin ihaleye çıkacağını duyan köylülerin pankartlı eylemine değinen Keskin, düşüncelerini şöyle dile getirdi; “Köylülerin pankart açarak “Pankart açmışlar bize güvendikleri anlamına geliyor bu benim için onur verici bir olaydı. Şunu belirtmek istiyorum. Ak parti bütün olarak teşkilatlarıyla belediyeleriyle milletvekilleriyle ciddi anlamda hizmet için gayret gösteriyor. Düzce’de iki yıldan bu yana ciddi bir beraberlik algısını oluşturduk buda çok önemli.”

Nisan’da referandum yaşayacağız”
AK Parti’nin Afyonkarahisar’da devam eden istişare toplantısına da değinen Hikmet Keskin, Nisan ayında referandum yaşayacağız dedi. Hikmet Keskin şöyle konuştu. “Türkiye’nin artık kabına sığmadığını düşünüyoruz Ak parti olarak. MHP’de bu hayırlı işle alakalı fikirlerini bir süredir belirtiyor. Ülkemiz çok büyüdü büyük bir ülkeyiz artık her anlamda büyümeye devam ederken bu anayasa bize küçük geliyor. Büyük ihtimalle Ocak ayında meclisimize gelecek. Nisan ayı gibi bir referandum yaşayacağız. Referandumdan sonra neler olabileceğini bilmiyoruz. Genel anlamda söylediğimiz gibi orada konuşulacak şeylerin başında mutlaka seçim yani referandum olacaktır. Bununla alakalı sinyalleri biz genel merkezimizden aldık.”

“Seçime hazırız”
Geçtiğimiz hafta Ankara ziyareti hakkında da bilgiler veren AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, teşkilat başkanı Mustafa Ataş ile yapılan toplantıda önümüzde ki günlerde bir seçim ya da referandum olabileceğinin sinyallerini aldığını söyleyerek, Düzce teşkilatı olarak seçime her zaman hazır olduklarının altını çizdi.  

 
banner844
Yorumlar (16)
YAY 5 yıl önce
AKP'liyim ama şok yaşıyorum. İçme suyunun dibine yer altı su kaynaklarının üzerine, 3 köyün tam ortasına, ormanın içinde bir utanç abidesi gibi oyulmuş taş ocağını kapatıp ormana geri kazandıracaklarına üzerine çöp tesisi kuruyorlar. Gerçek mi bu?
İSKİ bunu istanbullunun içme suyunun dibine nasıl yapabilir? Düzce gibi bir yerde AKP bunlar bize nasıl olsa hep oy verirler diye mi düşünüyor? O rüzgar öyle bir tersten eser ki.... Taş ocağını ormana geri kazandırın su kaynakları ile çöpü birbirinden uzak tutun. YAZIK YAZIK YAZIK!
asi 5 yıl önce
Bugen fındıkcıyı duymayanlar Nisan'da yüzlerine gülünecek sandıkta ağlatılacaklar.
Bugün aynen bize yapılangibi can nasıl yakılırmış görecekler
adam 5 yıl önce
siz hepiniz oy verirsiniz yıllardır verdiğiniz gibi...boş konuşuyonuz boş...orduda vs karadenizde heslerde hep bağıran iller rekor oy veriyor..iki rajon bi Allah kitappp oylarrr akp ye...seviyorum bu akp yiii..milletin derdinden anlıyor..hiç oy vermedim bu sefer ben vercem oy..size inat
Gerçek 5 yıl önce
Geçen dönem taşorene kadro vereceksiniz diye ilk defa size oy verdim ama hiçbirşey yok ortada bu sefer asla vermiyecegim hani akp söz veedinmi yapardı bu sefer secimden önce vaatlerinizi yerine getiriseniz ozaman oy verecem yok sa vermiyecegim
adam 5 yıl önce
millet oyunu hep şahsi menfaatle belirliyor peki ülke menfatii olunca.işte bu yüzden akp oy alıyor..ayıptır..bide o başka illere okul arkadaşların torpilli md ve idarecelerini götürde kurumlarda kokmasın..vs vs..
Abdi 5 yıl önce
Sayın başgan geçen sezon binlerce üreticinin alınterini 3.5 tekelin maşası sömürdü.Sizde çok övdünüz o piyasayı serbest piyasa adı.Şimdi o 3.5 kişiden alırsınız nisanda oyları.ben büyük yemin ettim oy yok sizlere bundan kelli.
Ümit ergüne cevap 5 yıl önce
Fındık karadenizde direkt olarak 4 milyon insanı ilgilendiren toplumsal bir mesele. Ayrıca ülke ekonomisini ilgilendiriyor. Geçen yılki ihracat rakamları önceki yıla oranla 800 milyon dolar gerilemiş. Tl karşılığı 2.4 milyar. Senin yerel bazda 16 milyon dediğin ve milleti susturmaya çalıştığın rakam ile 800 milyon doları mukayese et biraz. Yada 16 milyon için gösterdiğin hassasiyetinin kat kat fazlasını fındık için göster.lafın dikkate alınır belki.
Ümit ergün'e 5 yıl önce
Benim irademe hipotek koyma kardeşim. Ben oyumu istikrar için verdim. Karşılığı bumuydu çok rahatsızsan geçen yılki milletin zararını at ortaya ve karşıla sussar herkes
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın