banner851

banner614

CUMAYERİ GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILDI

banner619

AK Parti Cumayeri İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı 5. Olağan Kongresi Düzce Milletvekili Ayşe Keşir’in katılımıyla gerçekleştirildi. AK Parti Cumayeri İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak yeniden Ahmet Sezgin seçildi. Kongrede konuşan Milletvekili Keşir, AK Partili gençlere iki öğüt verdi.

banner846
Siyaset 22.10.2017, 12:16
776
CUMAYERİ GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILDI
banner844

İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen kongreye AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Teşkilat Başkanı Okan Acar, İlçe Başkanı Musa Birdal, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert, ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Kongrede Cumayeri Gençlik Kolları’nın yaptığı faaliyetler anlatıldıktan sonra kürsüye gelen AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, siyaseti besleyen kadın ve gençlik kolları olduğunu belirtti. Gençleri çok fazla önemsediğini kaydeden Keşir, “TBMM’ye baktığımızda birçok arkadaşım geçmişinde ya gençlik kollarında ya da kadın kollarında görev almış. Bunu başarabilen tek parti AK Parti’dir. Sizlere iki öğüdüm var. Birincisi iman ve inancınızı kaybetmeyin. İkincisi de kendinizi geliştirin ve bol bol okuyun. Bunlar sizin davanız yolunda ilerlemenizi sağlayacaktır.” dedi.

“Tüm gençler kendilerini geleceğe hazırlamalı”
Cumayeri Gençlik Kolları Kongresi’nde İlçe Başkanı Musa Birdal, gençlik ve kadın kollarının özellikle seçim zamanlarındaki çalışmalarına övgüler yağdırdı. Mevcut İl Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Sert ve eski Gençlik Kolları Başkanı, Gölyaka İlçe Başkanı Fazlı Koç, gençlik kollarında görev alanların ilerleyen zamanlarda mutlaka başka görevlerin başına geldiğini ve tüm gençlerin kendilerini geleceğe hazırlaması gerektiğini ifade etti.

“Yıkılmadan yolumuza devam edeceğiz”
Cumayeri Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Sezgin ise “Büyük medeniyetimizin büyük davasını omuzlarında hisseden bizler, önümüze çıkan engellere aldırmadan, yılmadan ve yıkılmadan yolumuza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi biz gençlerimizi yedek kulübesinde değil, sahalarda görmek istiyoruz temennisi AK Parti Düzce Teşkilatları’nda gerçekleşmektedir.” şeklinde konuştu.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (7)
turgut ince 4 yıl önce
cumayeri ilçe gençlik kolları yeni yönetimi hayırlı olsun.
cumayerli 4 yıl önce
Genç kardeşlerimizi tebrik ediyorum. ilçe yönetiminden daha kararlı ve daha hızlı icraatları yapacakları besbelli.
Kimsem kimim ")) 4 yıl önce
Gençlik kolları harika zaten orda sorun yok
Sorun kadın kollarında
Nerde boş ise yaramaz biri cwsi bile olmayan hepsi kadın kollarında.
Nasıl seçtiniz bunları
Ferda SEZGİN 4 yıl önce
Ahmet kardeşimizin güven tazelemesi bizleri sevindirmiştir. Şahsında yeni yönetimine başarılar diliyorum. Guzel yerlere geleceğinden eminiz ınsAllah..
Nuray terzioğlu 4 yıl önce
Böyle temiz ve güvenilir gençlere Ak Partide ihtiyaç vardır. Ahmet beyi tebrik ediyorum. Hayırlı olsun.
Nazır koc 4 yıl önce
Cinayetinin gelecek siyasetine yön verecek gençlik seçilmiştir. Ben inanıyorum geçmişte güzel hizmetler etmiş olan bu gençlik yarinlardada güzel eserler bırakmak için çabalayacaktır. Basta ahmet sezgin kardeşimize ve yönetimini tebrik ederi
Aziz 4 yıl önce
Ahmet kardeşim temiz ve geleceğin en güzel siyasetini yapacak olan kardeşimizdir inaniyorum güzel yerlerde göreceğiz... rabbim yar ve yardımcınız olsu