banner851

banner955

CUMAYERİ İLÇESİNE ÇIKARTMA…

Düzce’de 2023 seçimleri öncesinde siyasi partiler çalışmalarını hızlandırdı. CHP İl Teşkilatı saha çalışmalarına büyük önem verirken, İl Başkanı Semih Cemşit yönetimi ile birlikte Cumayeri ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Siyaset 11.06.2022, 12:30 11.06.2022, 14:35
779
banner986

2023 seçimleri öncesinde çalışmalarını hızlandıran CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve yönetimi, merkeze bağlı mahalle ve köyler başta olmak üzere ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.  Ekim ayında göreve gelen CHP Yönetimi sürekli halkın içine girerek, yaşanan sıkıntıları yerinde dinliyor.

Düzce merkez mahalleleri köyler ve köyleri ziyaret eden CHP yönetiminin karşılaştığı sorunların başında, ekonomi geliyor. CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve parti yöneticilerinin ziyaretlerdeki son durağı Cumayeri İlçesi oldu.

Cumayeri ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve ekibi, parti politikalarını anlattı. Ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Cemşit, ‘’İlçelerde saha çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Cumayeri’nden sonra diğer ilçelerimizde de halkımızla bir araya geldik. İlçe yönetimlerimiz ile birlikte her an sahada olmaya özen gösteriyoruz, sıkı çalışarak başarıya ulaşacağımızın farkındayız.’’ açıklamasında bulundu.

Yorumlar (1)
Duzceli 4 hafta önce
Hayırlı olsun, geliyor Gelmekte Olan
24
açık