banner851

banner955

Cumayeri kongresi yarın yapılıyor.

Yerel seçimlere az bir süre kala Ak Parti'nin İlçe Kongreleri de devam ediyor. Kongreler yarın yapılacak olan Cumayeri İlçe Kongresiyle devam edecek.

Siyaset 11.10.2008, 16:00
202
Cumayeri kongresi yarın yapılıyor.

Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı seçimi için başlattığı ilçe kongrelerine devam ediyor. Özellikle Merkez İlçe seçimlerinde büyük bir heyecan yaşanırken seçimler 5 Ekim Yığılca, 11 Ekim Gölyaka ve yarın yani 12 Ekim Cumayeri İlçe Kongreleriyle devam edecek.

Sakin bir havada devam eden seçimlerde Merkez İlçe hariç yapılan diğer İlçe Kongrelerinde mevcut başkan dışında herhangi bir aday çıkmaması dikkatlerden kaçmazken yarın yapılacak olan Cumayeri ve 19 Ekim'de yapılacak kongrelerin ise iki adaylı olarak geçmesi bekleniyor. Yapılacak kongrelerin tarihleri ise 12 Ekim Cumayeri, 18 Ekim Akçakoca ve 2 Kasım da Kaynaşlı olarak bilinirken Konuralp İlçe Kongresinin yapılacağı tarih ise belli olmadı.

İl Başkanlığı seçimlerinin ise yerel seçimlerden sonrasına kalacağı bilinirken yapılan İlçe Kongrelerinde şu zamana kadar sürpriz bir aday çıkmadı. Kongrelerin ardından parti içinde yerel seçim hazırlıklarının ne şekilde devam edeceği ise yapılan seçimler sonrasında netlik kazanacak.

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu