banner851

banner955

“CUMHUR İTTİFAKI BU ÜLKENİN EMNİYET KEMERİDİR”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı İlhami Caboğlu, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimlerinin önemine dikkat çekti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçimleri kazanmak için ABD ve İngiltere ile görüştüğünü öne süren Caboğlu, “Cumhur İttifakı bu ülkenin emniyet kemeridir” diye konuştu.

Siyaset 30.09.2022, 17:00 30.09.2022, 15:55
530
“CUMHUR İTTİFAKI BU ÜLKENİN EMNİYET KEMERİDİR”

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun gündeminde 2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri vardı. 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerinin Türkiye için önemine vurgu yapan Caboğlu, “Lider demek ileriyi görmek demektir. Sadece madalyonun ön yüzünü görmek değil o madalyonun arka yüzünü de görmektir. Bunu görmek önemli beceri gerektirir ve bunu becerebilmek önemlidir. Bunu gören iki lider var. Birisi Cumhurbaşkanımız diğer ise Milliyetçi Hareket Partisi'nin lideri Devlet Bahçeli’dir. Türkiye'nin geleceklerini gördükleri için bugün birlikte yürüyoruz. Bugün ülkenin geleceği için AK Partili arkadaşlarımızla birlikte uyumlu bir şekilde birlikte hareket ediyoruz. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden ‘Türkiye'de ittifakı değiştireceğim, iktidarı değiştireceğim, muhalefeti getireceğim’ diyor. Alakasız bir kişi Türk halkına rağmen Türkiye üzerindeki düşüncesini açık açık söylüyor. Türk halkı buna izin vermez. Biz buna izin vermeyiz. Bizim içişlerimize karışmalarına asla müsaade etmeyiz. Bunu 15 Temmuz’da gördük. Bize ayar vermeye çalışanlara, bize yanlış yön göstermeye çalışanlara, milletimizle birlikte gerekli dersi verdik” dedi.

“Kılıçdaroğlu seçimi kazanmak için ABD ve  İngiltere ile görüşüyor”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun önümüzdeki seçimleri kazanmak için ABD ve İngiltere’den destek istediğini savunan Caboğlu, “Peki, Biden’in bu sözleri karşısında Kemal Kılıçdaroğlu ne yapıyor? Gidiyor İngiltere'de beni iktidar yapın diyor. Amerikalılara mesaj gönderiyor. Türkiye'deki elçileri topluyor, Türkiye'ye hizmet yapılmasın diyor. Bütün bu oyunlara, bütün bu düşüncelere, bütün bu Cumhur ittifakı ve şehitlerin kanı ile sulanan Türkiye’mize karşı oynanan oyunu milletimizle birlikte bir kez daha bozacağız. Cumhur İttifakı Allah'ın izniyle önümüzdeki nesillere örnek gösterilecek bir karar vermiş olarak birlikte yol yürüyorlar. 2023 yapılacak seçim çok önemli. Bugünümüzün değil yarınımızın, çocuklarımızın değil torunlarımızın hatta onların evlatlarının geleceğini belirleyecek olan bir seçim. Bu seçimde bütün bunları hesaplayarak sandık başına gitmemiz, dış güçlerin ülkemiz üzerinde oynayacakları oyunları bozmak için karar vermemiz ve Sayın Cumhurbaşkanımızın görevine devam etmesini, MHP’nin güçlü bir şekilde meclise girmesini sağlamak için oy kullanmalıyız. Cumhur ittifakı bu ülkenin emniyet kemeridir. İnşallah Cumhur ittifakı bu ülkeyi tüm kazalardan koruyacaktır” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (8)
vatadaş 2 ay önce
boş konuşarak bir yere varılamayacağını milletimiz gördü. Artık vatan millet sakarya diyerek halkı inandıramazsınız . Haydi gdin artık.
Adnan 2 ay önce
Sayın başkan, yıllardır vatan millet sakarya hikayesi bitmedi lütfen elle tutulur gözle görülür bir icraat bekliyoruz sizden. Çiftçi sorunları, ekonomi, hayat pahaliligi, yolsuzlukla mücadele ve sağlık sorunlarına çözüm gibi. Vekilinizden Allah razı olsun keşke bütün vekiller de onun gibi olsa. Herkes taşın altına elini koyarken siz kolunuzu koymalisiniz. Çünkü Düzce halkının sorunlarının hepsini biliyorsunuz.
Handan ACAR 2 ay önce
Yaa yazık yaa seni hiç dikkate alacak bir icraatınızı söyler misiniz.
Sarayın yancısı oldu gitti. Dün sövüyordunuz bugün alkışşşşş hadi kışş kışş
Celil 2 ay önce
Emniyet kemeri Artık boğazımızı sıkmaya başladı. 6 lı masa da hayat var. Bekleriz Caboğlu
sakal 2 ay önce
SENİBAŞKAN YAPTIRMAYACAĞIZ....DEVLET BAHÇELİ DEMİŞTİ ŞİMDİNE OLDU ???????
Ali 2 ay önce
Hdp nin oyu sizden fazla kapatin partiyi zaten son seciminiz
Yücel 2 ay önce
Bu ülkenin emniyet kemeri ülkesini seven insanların çalışmasıdır zam yapmamasıdır fakiri düşünmelidir kimseyi ayırmamasıdır her kese eşit olup kürdüyle türküyle kardeşliktedir ki biz kardeşiz sen asıl kış geldi doğalgaz zammını elektrik zammını geri almak için vekillerle konuş vatandaşla değil zaten merak etme oy zamanı gelince oyumuzu devletimize veririz
Musab petik 2 ay önce
Edebiyat yapmayı demagoji yapmayı bırakıp fiyatları indirin mazotu düşürün zamları geri alın, köylünün çiftçiye sahip çıkın fındıkçıya sahip çıkın ayrıca merak etme her türk bu ülkenin askeridir... Ayrıca bir kürt olarak da savaşta da barıştada canım da kanımda feda olsın devletine
Yeni Sayımız