banner851

banner955

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İÇİN DESTEK İSTEDİLER

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Teşkilatları, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdürüyor. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatıyla “Köyüm Benim” sohbet toplantıları kapsamında partinin ağır topları Düzce’ye geldi.

Siyaset 22.10.2022, 14:00 22.10.2022, 15:04
751

2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri öncesinde çalışmalarına devam eden MHP Düzce İl Teşkilatları, partinin ağır toplarını Düzce’de ağırladı.

MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri Yavuz Tellioğlu, Afşin Birben ve Murat Kotra partinin Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Düzce’ye geldi.

Düzce’de MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve partiler tarafından karşılanan MKY Üyeleri, merkeze bağlı köyler başta olmak üzere ilçe ve beldelerde Adım Adım 2023 “Köyüm Benim sohbet toplantılar kapsamında vatandaşlarla bir araya gelerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, 2023 Cumhur Başkanlığı ve Genel Seçimleri öncesinde MHP olarak her zaman sahada olacaklarını ifade etti.

Yorumlar (3)
Adnan 1 ay önce
Bahçeli evvela TV ekranlarında verdiği namus ve şeref sözlerini tutsun. Bizim bilmediğimiz onun bildiği bir konu varsa halka açıklasın. Benim gözümde anca o zaman eski değerini yeniden kazanır
Nedim T. 1 ay önce
Bütün milliyetçi ve ülkücü oylar iyi partide buluşacak. size oy yok.
Tacettin 1 ay önce
Bahçelikendi de gelse oy vermeyeceğiz. Bizi kandıranlardan hesap sormak için bekliyoruz. Oylar İYİ patiye
Yeni Sayımız