banner851

banner614

CUMHURBAŞKANI İLE BELARUS’A GİTTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belarus'un başkenti Minsk'e hareket etti. İki ülke arasındaki ilişkilerin arttırılması amacıyla gerçekleşen ziyarette Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Düzce Milletvekili Fevai Arslan da eşlik ediyor.

banner619
Siyaset 11.11.2016, 11:42 11.11.2016, 18:23
2371
CUMHURBAŞKANI İLE BELARUS’A GİTTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmî bir ziyaret gerçekleştirmek ve bazı temaslarda bulunmak üzere Belarus'a gitti. Düzce Milletvekili Fevai Arslan da Türkiye-Belarus Parlamentolar Arası Dostluk Grubu’nun Başkanı olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte Belarus’a uçtu.

Özel uçak "TUR" ile bugün saat 08.20'de Belarus'un başkenti Minsk'e hareket eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ziyaretinde ayrıca Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci de eşlik ediyor.  

Türkiye ile Belarus arasındaki ekonomik, sosyal ve kültürel ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla kurulan Türkiye-Belarus Parlamentolar Arası Dostluk Grubu’nun Başkanı Düzce Milletvekili Fevai Arslan'ın da yer aldığı Belarus kafilesi başkent Minsk'te Belarus Cumhurbaşkanı Alexander Lukaşenko başta olmak üzere ikili ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla çeşitli görüşmelerde bulunacak 

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk-Belarus İş Forumu'na katıldıktan sonra Türkiye Diyanet Vakfı tarafından yaptırılan Minsk Camisi'nin açılışına da katıldı.

Yorumlar (13)
TC VATANDAŞI 5 yıl önce
biz 15 temmuzda bunları değil vatanımızı kurtardık ama bunlarda arada kurtulduya bu halkı enayi yerine almasınlar yeter artık ...
karacalılar 5 yıl önce
fevai işte başka ne beklenebilir
Kemal 5 yıl önce
Erol hoca bile değişti, nerde hamidye camideki alçak gönüllü erol hoca
Mcr 5 yıl önce
Doğru söze katılıyorum Çilimli ye organize sanayi getirdi daha n yapsın... DÜZCE için n yaptı doğru söz bi saysana
... 5 yıl önce
FEVAİ BEY diyeceksiniz...
Doğru söz 5 yıl önce
Sizler ilginç yorumlar yaparsınız ama nr kadar hizmet ettini kimse bilmez gece sabah uyumaz .ama gene bilinmez .sizler ne istiyorsunuz. Düzce ne yaptı diyorsunuz peki yapılanları sizler görmüyorsunuz .çünkü yaptıkların övmüyor vekil sizler .olsanız ne yapacaksınız .siz görmüyorsanız bu vekil ne yapsın her ilçe hastanrler yeni hastane okullar üniversiteler yurtlar daha çok yapılanlar düzce değer bilmez se bilen olur .ahlah ne hizmet yaptını biliyor ne güzel dimi yargılamak dimi ama
Doğru Söz 5 yıl önce
Bahsettiğiniz yatırımlar Türkiye'nin 81 iline parti ve belediye gözetilmeksizin yapıldı. Hiçbir vekilin bütün illere yapılan yatırımlara katkısı yoktur.
Müthiş Belarusca 5 yıl önce
Büyük vekilimiz son derece akıcı Belarusca konuşur. Kendileri aynı belediye başkanı olan zat gibi her konuyu çok ama çok iyi bilirler. İkili ilişkileri geliştirme uzmanıdır kendileri. Milletvekili yapıldığı (seçildiği demiyorum zira kendileri bana göre seçilmedi.) il'e zerre faydası yoktur. Bu şehrin sekiz yılını çalan ve hasbel kader siyasetin garip ayak oyunlarıyla vekil yapılmış ve boşa vekil maaşı alan bir muhteremdir.
nsm 5 yıl önce
bence coook haketti. neler yapti düzce icin neleeeer. tabii ki ödüllendirilmeli. soru: acaba cb'ina bu sefer Allah'in hangi sifatlarini yakistirir?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın