banner851

banner614

DAVUL ZURNA VE ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI

banner619

Bir ziyaret ve temaslar için Düzce’ye gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yüzlerce partili tarafından Kaynaşlı Gişeleri’nde davul zurna ve çiçeklerle karşılandı. Akeşener, gün boyunca Akçakoca, Düzce Merkez ve Gölyaka’da esnaf ziyareti gerçekleştirecek, temaslarda bulunacak.

banner846
Siyaset 10.02.2021, 13:02 11.02.2021, 15:48
3078
banner844

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener temaslarda bulunmak ve esnaf ziyaretleri yapmak üzere Düzce'de geldi.

Akşener’in konvoyunun gelişi öncesi polis ekiplerinin yoğun güvenlik önemleri aldı.  Partililer saatler öncesinden Kaynaşlı Gişeleri’ne gelerek Akşener'i bekledi.

Akşener’in konvoyunun gözüktüğü esnada grupta coşku tavan yaparken, yüzlerce partili tarafından davul zurnalarla karşılandı.

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli tarafından partinin renklerinden oluşan çiçek takdiminin ardından Akşener partilileri selamladı.

Karşılama töreninin ardından Akşener ve İYİ Partililerin oluşturduğu konvoy Akcakoca'ya doğru hareket etti. Akşener, ilçede esnaf ziyaretleri yaparak sorun ve taleplerini dinleyecek.

Yaklaşık bir saatlik programın ardından Akşener, Düzce Merkez’e gelerek Güneşin Kadınları Kooperatifi’ni ziyaret ederek basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak.

Daha sonra Gölyaka’ya geçecek olan Akşener, Gölyakalı esnaf ile bir araya gelecek, ardından ise İstanbul’a doğru yola çıkacak.

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN DÜZCE PROGRAMI ŞU ŞEKİLDE:

12.45 - Akçakoca İlçesine Varış ve Esnaf Ziyareti

13.45 - Düzce merkeze Hareket (40 Km)

14.10 - Güneşin Kadınları Kooperatifi Ziyaret ve Basın Açıklaması

14.45 - Gölyaka İlçesine Hareket (25 Km)

15.05 - Gölyaka İlçesi Esnaf Ziyareti

16.05 - Gölyaka İlçesinden ayrılış – İstanbul yolculuğu

Yorumlar (6)
Bana 5 ay önce
Eee bana gelmediniz. Şimdi anıtparkta 1 tl ye dert dinlenir yazan çocuğa gideceğim ... nede olsa işiniz dinlemek :D
İsimsiz 5 ay önce
Maskeler tamam da hani mesafe ondan sonra korona neden artı artar tabi mesafe kuralı denen diye bişey yok hani maske mesafe
ömer 5 ay önce
Parti ayrımı yapmadan söylüyorum..gişelerde karşılanmak nedir ya BU ilkellik sadece bu ülkede vardır.
adamın teki 5 ay önce
Cumhurbaşkanlığı seçiminde partisinden daha az oy alan bir genel başkan. Lütfen fiziki mesafeye uyunuz. Düzce valimiz, lütfen gereken cezaları fotoğraftaki ilgililere kesiniz.
Yorumcu 5 ay önce
Akp nin yarattigi polis devleti orta cag karanlığı bitmeli
Komik 5 ay önce
Peki Davulla zurna ile karşılayanların çoğunun şak şakçılarının hepsinin kendi partisinde ki elemanlarının ve arkasına taktıklarının olmasına ne diyorsunuz :D :D
17°
açık