banner614

DAVUTOĞLU İLE BELEDİYEDE ÖZEL GÖRÜŞME

banner619

12 Kasım 1999 Depremi’nin merkez üssü Kaynaşlı’da düzenlenen anma programına katılan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, mevlit öncesinde Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ile özel bir toplantı gerçekleştirdi. Başkan Şahin’in Davutoğlu’nun düzenlediği basın toplantısında da yanında olması “Gelecek Partisi’ne mi geçiyor?” sorusunu akıllara getirdi. Öncü muhabirinin yönelttiği bu soruya yanıt veren Davutoğlu, “Siyaset konuşmadık ama Birol Başkanımız gerçekten bizi bugün Anadolu kültürüne yakışır şekilde son derece iyi ağırladı.” yorumunda bulundu.

Siyaset 12.11.2020, 16:32 12.11.2020, 17:48
3340
banner785

12 Kasım 1999 yılında yaşanan ve asrın felaketi olarak değerlendiren Düzce Depremi’nin yıl dönümünde Kaynaşlı’da düzenlenen anma programına Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu da katıldı. Kalabalık bir partili grubuyla Kaynaşlı ilçesine gelen Davutoğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin ile özel bir görüşme gerçekleştirdi.

Öncü muhabiri sordu

Şahin’in makamında gerçekleşen ve basına kapalı yapılan ziyaret, “Davutoğlu Birol Şahin’e Gelecek Partisi’ne geçmesi için teklif mi götürdü?” sorularına neden oldu.

Öncü Haber muhabirinin bu yöndeki sorusunu yanıtlayan Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in kendisini çok iyi ağırladığını, ancak görüşmede siyaset konuşulmadığını söyledi. “Ben buraya siyaset yapmaya değil, deprem şehitlerini anmaya geldim.” diyen Davutoğlu, Gelecek Partisi’ni kurduktan sonra Türkiye’nin hiçbir belediye başkanında Şahin’in gösterdiği misafirperverliği görmediğini ifade etti.

“Birol Şahin bugün bizi en iyi şekilde ağırladı”

Kendisine gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Şahin’e teşekkür eden Davutoğlu, “Ben Türkiye’nin diğer illerine gittiğim zaman valilerden ve belediye başkanlarından randevu talep ederim. Ama özellikle son 8 ayda benim gittiğim illerin valileri ve belediye başkanları hemen izne ayrılır. Ama Birol Başkanımız gerçekten bizi bugün Anadolu kültürüne yakışır şekilde son derece iyi ağırladı. Bu misafirperverlikten ötürü kendisine ve şahsı adına tüm Kaynaşlı halkına teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Şahin’den Öncü Haber’e açıklama

Öte yandan Öncü Haber’in telefonla ulaştığı Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, Gelecek Partisi Lideri Ahmet Davutoğlu ile belediyede gerçekleştirdikleri özel görüşmede siyasete değinmediklerini belirterek, “21 yıl önce yaşanan deprem afetini konuştuk. Kendisini Kaynaşlı’nın misafirperverliğine yakışır şekilde ağırladık.” dedi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (7)
unutmam... 2 ay önce
Devlet geleneğinde devir teslim olur. Damat devir teslim etmedi. Adamlar parti kurdu. Muhalif oldu diye yaygaraci insanlar boş boş mesaj atıp hain yaftaladilar. Peki saksakcilar ... şu 2-3 yılda borç yükünü ikiye katlayan eski bakanın çekip gitmesi sizin yüzünüzde kızarma olusturmadi mı?
hamza 2 ay önce
siyaset bir meslektir.
DÜZCELİ 2 ay önce
geçerse hiç şaşırmayın birol şahin karaktersiz
Rıfkı 2 ay önce
Başarılar Birol Başkan
M Kemal 2 ay önce
Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş
Fırıldak bile kıskanır bunları
Magazinciler iflas edecek böyle giderse
HAYDARR 2 ay önce
mazAllah Allah yazdıysa bozsun gerisini demeyceuum
Baybars Haan 2 ay önce
Ordan oraya ordannoraya..Noldu sizi savunan fake ülkücüler.Onlarda gecer.Birazda orda sizi överler sonrada baktilarki olmuyor ........
-0°
parçalı bulutlu