banner851

banner614

DAVUTOĞLU İLE ÖZEL GÖRÜŞME YAPTI…

banner619

Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Yıldız, katıldığı Siirt Kongresinde partinin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve üst düzey yöneticiler ile özel bir görüşme yaptı.

banner846
Siyaset 21.11.2020, 17:30
2030
DAVUTOĞLU İLE ÖZEL GÖRÜŞME YAPTI…
banner844

Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Yıldız, Siirt İl Başkanlığı kongresine katıldı.

Kongre öncesinde Parti’nin Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve partinin üst düzey yöneticileri ile özel görüşme yapan Yıldız, Düzce’nin genel sorunları ile ilgili bilgi verdi.

Gelecek Partisi’nin Düzce’deki son durumunun da masaya yatırıldığı görüşmeler hakkında bilgi veren Yıldız, “Sayın Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu ve partimizin üst düzey yöneticileri ile yaptığımız görüşmelerde Düzce’nin sorunlarını kendiler ile paylaştık. Görüşmeler bize göre çok olumlu geçti. Aynı zamanda Sayın Genel Başkanım Ahmet Davutoğlu ve partili yetkililere, partimizin Düzce’deki son durumu hakkında bilgi verdim” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (4)
Para 6 ay önce
Partisini davasinibsatan adama kim oy atar kime hizmet ettikleri belli
hamza 6 ay önce
Dava dava dediniz birtane hizmet gelmedi memleketime hayirdir vatandas olarak hakkim bunu sormaya zaten cumhurnaskani ölunce talan edicekelr ak partiyi ne dava nede bisey kalicak herkes birbirini yiyecek makam.diye ey gidi ey..
Vatandas 6 ay önce
Hep goruşse ne olcak 100 oydan fazla alamaz hani erkan mumcu vardi ilk zamanlar buda onun gibi ismi unutulcak okadar
Vay be 6 ay önce
Bismillah allah allah deyip tayyibin pesinde gidiyordun sayesinde bir yere geldin şimdi ne oldu davan sattin....bugun burdan çıkarsın yarın chp gibi hdpyle beraber oursun
11°
hafif yağmur