banner851

banner614

Demir Akçakoca’da esnafı ziyaret etti..

banner619

Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ve Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, İstanbul dönüşü Akçakoca ilçesini ziyaret edip vatandaşlarla görüştüler..

banner846
Siyaset 17.01.2010, 16:42
197
Demir Akçakoca’da esnafı ziyaret etti..
banner844

İstanbul’daki 2010 Avrupa Kültür Başkenti kutlama etkinliklerinden dönen Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir ve Ak Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Haluk İpek, Akçakoca ilçesini ziyaret edip vatandaşlarla görüştüler.. Program dışı bir ziyaret ile Akçakoca’ya gelen Bakan Demir’i Düzce Valisi Bülent Kılınç, ilçe kaymakamı Mehmet Ünal, Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, Ak Parti İl başkanı Fevai Arslan ve Belediye Başkanı İsmail Bayram karşıladı. Kendisine balık ikram edilen Bakan Demir, daha sonra ilçedeki vatandaşları ve esnafı ziyaret edip sorunlarını dinledi. Bakan Demir daha sonra ilçe teşkilat binasında partili üyelerle bir toplantı gerçekleştirdi. Ziyaret sırasında mikrofonlarımıza konuşan Bakan Demir, Düzce’nin özellikle Tem Bağlantısı ve Duble yollar ile ilgili sorunlarını en kısa sürede çözmek için gerekli gayreti göstereceklerinin sözünü verdi.
Bakan Demir Erken seçim söylentileri için de ilginç bir cevap verdi ve evet erken seçim olacak ama bu seçim normalinden en fazla bir hafta önce olacak dedi.

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu