banner851

banner955

DEMOKRAT PARTİ’DEN AKŞENER’E ÖVGÜLER

Demokrat Parti İl Başkanı ve Merkez Karar Kurulu Üyesi Mithat Ceylan ve beraberindeki heyet, İYİ Parti Düzce Teşkilatlarını ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette konuşan Demokrat Parti İl Başkanı Ceylan, İYİ Parti Lideri Meral Akşener’in bir siyasetçi, bir kadın, bir anne olarak yeni düzende Türkiye’ye siyasi ahlak modeli olacağına inandığını ifade etti.

Siyaset 22.02.2018, 15:44 22.02.2018, 17:48
920
banner1032

Düzce’de kısa sürede teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan ve ilçe kongrelerini de geride bırakan İYİ Parti’ye ‘Hayırlı olsun’ ziyaretleri devam ediyor. Bu kez kapıyı Demokrat Parti Düzce Teşkilatı çaldı. Demokrat Parti İl Başkanı ve Merkez Karar Kurulu Üyesi Mithat Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Vahit Tuna, İl Başkan Yardımcısı Dilaver Kambur ve Gümüşova İlçe Başkanı Yusuf Kısa’dan oluşan heyeti, İYİ Parti İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, Merkez İlçe Başkanı Yunus Özay Er ve yönetim kurulu üyeleri ağırladı.

Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan, İYİ Parti’ye “Hayırlı olsun” ziyareti yapmak için geldiklerini belirterek, “Kısa sürede yapılanmanızı gördük. Bu konuda Sayın Başkan Ercan Katırcıoğlu ve yönetiminin gösterdiği çabaya da şahit olduk. Genel Başkanınız Meral Akşener Türk siyasi hayatına yeni bir soluk, yeni bir nefes getirmiş, “Böyle gelmiş böyle gitmez” gerçeğini kısa zamanda Türk milletine ispat etmiştir. Sayın Akşener’in bir siyasetçi, bir kadın, bir anne olarak yeni düzende ülkemize çok büyük siyasi ahlak modeli olacağına inanıyoruz. Bu vesile ile Sayın İl Başkanı Katırcıoğlu’na ve ekibini kutluyor, başarılar diliyorum.” dedi. 

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Demokrat Parti heyetine teşekkür etti.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (6)
eSKİ akp Lİ 5 yıl önce
BİZ KANDIRILDIK. ARTIK KANMAMAK İÇİN iyi LERİN YANINDA DURACAĞIZ.
Boğaziçili 5 yıl önce
Akşener yanar döner biridir. inanmayanlar siyasi geçmişini araştırsın. ha bir de Annelik demişken, ailesindekilerin (oğlu) kimlere hizmet ettiğini de araştırın. altından çok şey çıkarsa da şaşırmayın ha...!!
Düzceli 5 yıl önce
hemen de nasıl unuttunuz geçmişi? Akşener'in oğlu gezi teröristliğini yaptığını herkes biliyor. iki yüzlüsünüz. samimi değilsiniz..!!
Aaaa 5 yıl önce
Man adasında hesapları mı varmış? Bir ayda 15 milyon dolar nerden gelip gitmiş? Yoksa Hollanda'da 17 şirket açıp kumar masasına milyon eurolar koyan oğlumu varmış?
siyasi ahlak mı 5 yıl önce
her partiye girip çıkmış hepsini satmış biri siyasi ahlak verecek.bir de ankarada kameralar önünde eşine nasıl bağırıp çağırdığını da iyi bir anne ve eş olarak hanesine artı olarak yazarsınız.
Gürol 5 yıl önce
Bir eş olarak toplumun önünde güzel bir örneklik teşkil etti ya diğerlerini de layıkıyla yapar.
14
parçalı bulutlu