banner851

banner955

DEPREM ŞEHİTLERİ ANISINA AŞURE DAĞITTILAR

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Teşkilatı, Muharrem ayı dolayısıyla ve 17 Ağustos Marmara Depreminde hayatını kaybedenler anısına Salı Pazarında aşure dağıttı. CHP İl Başkanı Semih Cemşit, 17 Ağustos Marmara Depreminde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yakınlarına ise başsağlığı diledi.

Siyaset 16.08.2022, 17:48
518
DEPREM ŞEHİTLERİ ANISINA AŞURE DAĞITTILAR

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, asrın felaketi olarak tanımlanan 17 Ağustos Depreminde hayatını kaybedenleri unutmadı.

Cemşit, parti yöneticileri ile birlikte bugün Salı Pazarında muharrem ayı dolayısıyla ve 17 Ağustos Marmara depreminde hayatını kaybedenler anısına vatandaşlara aşure dağıttı.

Konu ile ilgili Öncü Haber mikrofonuna konuşan İl Başkanı Cemşit, “Muharrem ayı dolayısıyla biraz gecikmeli de olsa bugün vatandaşlarımıza aşure ikram ediyoruz. Gecikmemizin nedeni, biz 17 Ağustos depreminin yıldönümünde, depremde hayatını kaybeden insanlarımızı anmak için, aşure dağıtımını bugün gerçekleştirmek istedik. Biliyorsunuz, Düzce’yi de etkileyen 17 Ağustos depreminde binlerce canımız gitmişti. Ben depremde hayatını kaybedenlere yeniden Allah’tan rahmet, kederli ailelerine de başsağlığı diliyorum. Ayrıca tüm halkımızın mübarek Muharrem ayını kutluyorum” dedi.

Yorumlar (0)
17
kapalı