banner851

banner614

DESTEK ARIYOR

banner619

31 Aralık’taki kongrede güven tazeleyen İl Başkanı Hikmet Keskin, ikinci dönemine resmen başlar başlamaz soluğu başkentte aldı. Ankara’da bir dizi temaslarda bulunacak olan Keskin’in Düzce’nin sorunları ve yatırımları için destek aradığı vurgulandı.

banner846
Siyaset 04.01.2018, 13:49 06.01.2018, 09:47
2795
banner844

Dün mazbatasını alarak resmen 2. il başkanlığı dönemine başlayan Hikmet Keskin, ilk iş olarak başkent yollarına düştü. Keskin, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığındaki İl Koordinasyon Toplantısı’nın ardından Ankara’da bakanlıklarla Düzce’nin projelerini istişare edecek.

Partiden yapılan yazılı açıklamada şu bilgilendirmede bulunuldu: “AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ikinci döneme başladığı gibi Ankara’da temaslarına başladı. 2017 yılının son gününde yapılan 6. Olağan İl Kongresi’nde 474 oy alarak yeniden İl başkanlığına seçilen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, ikinci döneme de hızlı bir başlangıç yapıyor. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü başkanlığındaki İl Koordinasyon Toplantısına katılacak olan Keskin, ardından hafta sonuna kadar Bakanlıklarda ve Genel Merkezde Düzce’nin sorunlarını ve yatırımlarını masaya yatırarak destek arayacak."


Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (15)
watandaş 4 yıl önce
Hangi yatırımlar projeler İl Başkanı tarafından takip ediliyor bizde bilelim
HASAN 4 yıl önce
2019 MİLLETVEKİLİMİZ. YÜRÜ YAKIŞIR SANA.
ozkan1299 4 yıl önce
Düzce'li bakanımız var 3 millet vekilide iktidardan eee cumhurbaşkanıda geldi Düzce'ye ona söylemedinde Ankara'ya gidiyorsunuz güldürmeyin ne kendinizi nede bizi daha fazla....
dosdogru 4 yıl önce
semih kibrisin her seye aday olan biri..peki neden hic duzcespora baskan adayi olmadi acaba..2015 delege kongre kartiyla basvuru yapan biri nasil salona alinir alinmaz tabi..delege bile degil yonetimi belli degil..isini dogru yapsin ki .
dava adamı 4 yıl önce
Hak yolunda yürüyen reisimiz için canımız feda.İl yönetimi söylemlerinde dava diyor emri reisten alıyoruz diyor ancak eylemde farklı duruş gösteriyor..kongrede kamuoyunun tepkisini çekecek olaylara sebep oldu.siyaset yaparken yoldan çıkanları halk sandığa gömdü.kahramanları ise altın harflerle yazmıştır.
Bilmediklerimiz 4 yıl önce
Bu Semih Kibrıs.ın sağ kolu Hikmet Kılıç 'zaten il baskaı olamazdı, gerekli evrakları tamamlamadı diyor. Hikmet Kılıç face hesabındaki yorumları okudum,adam hemen sildi. Nasıl iş bu. Mağdur reklamı, kime nasıl inanacaz şaşırdım
yığılcalı 4 yıl önce
bizede bekleriz.
Dava mücadele bekler 4 yıl önce
Dava için yürüyen yüce türk milleti adalet ve kalkınma partisini bağrına bastı.içimizde yaşanan ufak tefek olaylar bizi birbirimizden koparamaz.il kongresine adaylığını açıklayan ancak salona dahi alınmayan Semih Kıbrıs beyi reise ve davaya sadık duruşundan dolayı tebrik ediyorum.harhangi bir kargaşaya mehil vermekten uzak tavrı da kamuoyu tarafından takdirle karşılanıyor..
Davamı 4 yıl önce
Hırsızlığın, adaletsizliğin,yandaşlığın bu kadar konuşulduğu, Kamu arazilerinin birilerine parsellendiğinin anlatıldığı durumları, Dava kelimesiyle nasıl bağdaşıyor?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın