banner851

banner955

DEVA PARTİSİ KURUCU İL BAŞKANI CAYMAZ’DAN İLK AÇIKLAMA

Eski Devlet Bakanı Ali Babacan’ın kurduğu DEVA Partisi Düzce Kurucu İl Başkanı olarak atanan eski Düzce Belediye Başkan Yardımcısı ve eski AK Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Murat Caymaz’dan konuya ilişkin ilk açıklama geldi. Caymaz, “Ak Parti'de gönül ehli arkadaşlarla çalışmaktan her zaman mutluluk duydum” sözleri ile dikkat çekti.

Siyaset 03.07.2020, 13:48 03.07.2020, 15:41
6038
DEVA PARTİSİ KURUCU İL BAŞKANI CAYMAZ’DAN İLK AÇIKLAMA

Düzce eski Belediye Başkan Yardımcısı Murat Caymaz, yapılan istişareler sonucunda, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Düzce Kurucu İl Başkanı olmuştu. Caymaz DEVA Partisi İl Başkanı sıfatıyla ilk açıklamasını sosyal medya üzerinden yaptı.

“AK Parti’de başlayan siyasi hayatım bugün itibariyle DEVA Partisinde devam edecek”

AK Parti içerisinde siyaset yapmaktan her zaman mutluluk duyduğunu ifade eden Caymaz,  Almış olduğum siyasi bir kararı sizlerle paylaşmak gereği duyuyorum. 2014 yılında Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK PARTİ ) başlayan siyasi hayatıma bugün itibariyle Sayın Ali BABACAN liderliğinde yeni kurulan Demokrasi ve Atılım Partisi’nde (DEVA PARTİSİ) Düzce Kurucu İl Başkanı olarak devam etme kararı aldım. Geçen bu süre zarfında şahsımda emeği olan Ak Parti'de gönül ehli arkadaşlarla çalışmaktan her zaman mutluluk duydum. Kimseye karşı olumsuz bir düşüncem ve kırgınlığım yok, olamazda” dedi.

“Herkesin yeri DEVA Partisi olacak”

“Benim için her zaman dostluklar siyasi görüşlerden daha önce gelir” diyerek sözlerine devam eden Caymaz, şu ifadelere yer verdi:

“Bugün itibariyle Demokrasi ve Atılım Partisi’nde siyasi çalışmalarıma devam ederek daha güzel işler yapmaya çalışacağım.  Ortak kutsal değerlerimize saygılı olan, nefret dili kullanmayan, terörün her türlüsü ile arasına mesafe koyan ve siyaset yaparak memleketine faydalı olmak isteyen herkesin DEVA Partisi’nde yeri olacaktır. Toplum içerisinde beraber yaşadığımız her kesimin ortak geleceğini inşa etmek adına atılmış bu yolda arzu eden hemşehrilerimizle çalışmaktan onur ve mutluluk duyarız.

banner844
Yorumlar (22)
Düzceli 2 yıl önce
Caymaz Ak partiden caydığın gibi bundanda cayıcaksın
Turan Kalın 2 yıl önce
Hayırlı olsun kardeşim
Ak gençlik düzce 2 yıl önce
Mehmet keleşle pendilvanyaya gitmenin karşılığı il başkanlığı olmuş sanırım.Boş teneke.Bir ak partili olarak bundan sonra oyum Dr Fatih Erbakanadir.
Ar varmı sende 2 yıl önce
Aymazlık tavan yapmış
DÜZCELİ 2 yıl önce
Murat kardeşimize hayırlı olsun. İnsan kendini nerede rahat ifade edebiliyorsa orada olmalı. Demokrasi böyle bir şey.
Cem 2 yıl önce
Bu şahıstan başka başkanlığı kime verirseniz verin amaaa bu şahıs keleşin dar ceketli prensi.. ah yavrum bunlar akp bin Yeniçerileriydi ne oldu..
esnaf 2 yıl önce
TEPKİ VARSA ETKİSİ BÜYÜK DEVA OLACAK
esnaf 2 yıl önce
Yeni bir lidere kan değişimine ihtiyaç var konuşarak insanları ötekileştirmeden korkutmadan diyalogla çözüm odaklı ileri görüşlü biri varsa oda can can ALİ BABACAN
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık