banner851

banner614

DİKKAT ÇEKEN İSİMLER YENİDEN LİSTEDE!

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 7. Olağan Genel Kurulu Bahçeşehir Kapalı Spor Salonu’nda devam ediyor. Mevcut İl Başkanı ve kongrenin tek adayı Mustafa Keskin’in il yönetim kurulu listesi belli oldu.

banner619
Siyaset 19.01.2021, 13:01 19.01.2021, 14:21
8394
DİKKAT ÇEKEN İSİMLER YENİDEN LİSTEDE!

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 7. Olağan Genel Kurulu kürsü konuşmaları ile sürüyor. Tek listeli kongrede partililere seslenen AK Parti İl Başkanı ve Adayı Mustafa Keskin, geçmişten günümüze makam gözetmeksizin AK Parti için çalıştığını ve çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Keskin’in ardından eline mikrofonu alan AK Partili Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yaklaşık 2 yılda Düzce’de hayata geçirdikleri çalışmalar ve hedefledikleri projeler hakkında sinevizyon eşliğinde bilgiler verdi.

Öte yandan genel merkezin ‘Yola devam’ dediği AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin’in yönetim kurulu listesi belli oldu. Keskin’in atama ile geldiği dönemde hazırladığı listedeki birçok ismi yeniden listeye aldığı görüldü. Özellikle partililerin tepki ve eleştirilerine rağmen eski listedeki bazı yönetim kurulu üyelerinin yeniden listede olması dikkat çekti.

İşte Keskin’in yönetimi…

banner844
Yorumlar (7)
Halk.. 9 ay önce
İsimleri iyi cekin.İlerde çooook lazim olacak..
Muttin 9 ay önce
Listeyi iyice ezberinize alin.Ilerde bu isimller cok lazim olacak..
eski merinos. 9 ay önce
Bu keskinle ve listesiyle Düzcede çok oy kaybedilir.Kibir takımı 0/ İ takımı 1..
YAVUZ0881 9 ay önce
Kendin pişir kendin ye milletin gözünde ne hükmünüz kaldı olmanızda olmasanızda hiç fark etmiyor AKP denen menfaat yuvası 2023 yok olacak Allahın izniyle çünkü bu millet bunları bu yaşananları hiç hak etmedi
baytar 9 ay önce
Buı köyde niye köpek çok..Koyun çok fazla..Her sürüye 1 köpek bekçilik edecek.Sonra Çoban gelecek kavalıyla güzel güzel çalacak.Dağılırsa sürü etrafındaki köpekler toparlayacak.Çoban çaldıkça koyunlar hiç ayrılmadan Çobanın onları götüreceği yere götürecek.Hakkına razı gelecek.Uzakdan kavalında sesi güzel gelir.
uuuuuuu 9 ay önce
adını yazmaya gerek yoktu.keçeden kepeneği koysaydı..birde kaval..
engin 9 ay önce
bu nasıl resim çekmektir. o listeyi okuyabilen var mı