banner851

banner614

DP’YE SEVGİ VE ÖZLEM BİR ARADA!

Düzce’nin ilçe olduğu yıllarda halkın büyük desteğini gören Demokrat Parti’nin Düzce Belediye Başkan Adayı Yusuf Kadıoğlu, seçim çalışmalarında vatandaşların büyük sevgisiyle karşılaşıyor. Demokrat Parti’li siyasilerin şehre sağladığı katkılardan bahseden o günleri özleyen Düzceliler, aynı yönetimi beklediklerini ifade ediyor. Son olarak sanayi çarşısını ziyaret eden Başkan Adayı Kadıoğlu, esnafın sıkıntılarını dinledi.

banner619
Siyaset 16.03.2019, 21:53 18.03.2019, 10:48
793

31 Mart Yerel Seçimleri’ne sayılı günler kala, adayların ziyaret temposu hız kesmeden devam ediyor. Çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Demokrat Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Yusuf Kadıoğlu, vatandaş ve esnaf ziyaretlerinde karşılaştığı ilginin Demokrat Parti’ye olan özlemin göstergesi olduğuna dikkat çekiyor.Sanayi Çarşısı ziyareti sırasında burada kepenk açan esnaf tarafından heyecanla karşılanan DP adayı Kadıoğlu, uzun yıllar şehre hizmet eden Demokrat Parti’li siyasi ve yerel yöneticilerin Düzce’de iz bıraktığına işaret etti.

Sohbet sırasında ülkenin satılan bütün önemli değerlerinin demokrat misyona sahip, DP-AP-ANAP-DYP eseri olduğunu hatırlayan esnaflar, şimdi bunların nasıl harcandığını DP Belediye Başkan adayı Yusuf Kadıoğlu ile dertleşti. Özellikle kentsel dönüşüm çalışmalarının akıbetiyle ilgili yaşanan belirsizlikten dolayı tedirgin olan sanayi esnafı bir yandan sanayinin geleceğinin ne olacağını bilmediklerinden karamsarlık yaşadıklarını bir yandan da ekonomik kriz ile boğuştuklarını söyledi.

DP Belediye Başkan Adayı Yusuf Kadıoğlu asıl problemin halkı temsil edecek, halkın içinden gelen kişilerin yönetici olamamasından kaynaklandığını ifade etti. Esnaftan, kimse ile göbek bağı olmayan halktan gelip halka hesap verecek olan yöneticileri seçmesini isteyen Kadıoğlu, kendisinin seçilmesi halinde aldığı her oyun hakkını vereceğinin altını çizdi.Sanayi esnafını Allah’a (c.c.) emanet eden Kadıoğlu sanayi esnafı ziyaretlerinin devam edeceğini bildirdi.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (10)
İnsan 3 yıl önce
Yusuf kardeş senin dava arkadaşların seni sürmüş sahaya fakat kendileri kendi işlerinde güçlerindeler. Senin ortak da bi başına koştursun dursun. Böyle yol arkadaşı olmaz
Her Daim Demokrat 3 yıl önce
Yusuf kardeşi seçim çalışmalarında yanlız bırakan ama aday olan il genel meclisi ve belediye meclisi adayı arkadaşlar reklam yapmak Show
Hakikî Demokrat 3 yıl önce
Yusuf kardeşi seçim çalışmalarında yanlız bırakan yol ve dava arkadaşları. Sizler yusuf kardeşin kazanabileceğini mi ümit etmiyorsunuz. Yusuf kardeşe mi inanmıyorsunuz ?
Gerçek Demokrat 3 yıl önce
Yusuf Kardeş; diğer belediye başkanı arkadaşlar meclis adayı arkaşlar ile seçim çalışmalarını yürütüyor. Nerede senin belediye meclis adayı arkadaşların ..
Demokrat 3 yıl önce
Demokrat parti belediye başkanı arkadaş yolun açık olsun. Fakat senin yol arkadaşların, dava arkadaşların neden seninle birlikte seçim calismalarına katılmıyor. Nerede senin il başkanın ? Nerede senin il genel meclisi adayı arkadaşların ?
A.Rıza ÖZÇELİK 3 yıl önce
Sayın Süleyman Soylu senin için oy toplamayamı gelmişti?
Ufuk8181 3 yıl önce
Öncü dp ye çalışıyor herhalde başka parti konusu yapmıyor ama boşa uğraşıyor
Erkan 3 yıl önce
Sn.Yusuf KADIOĞLU Tam bir Dindar Demokrat. Bu ülkenin demokrat misyona ihtiyacı var, Ayrıştırmadan herkesi kucaklayacak fikriyata ihtiyaç var, Allah Gerçek Demokratların yardımcısı olsun.Şu zamanda Hiçbir maddi beklentisi olmadan fedakarlıkla çalışmalarına devam eden Demokratlar yolunuz açık olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın