banner851

banner955

DSP adaylarını Perşembe açıklıyor.

DSP İl Başkanı Hasan Işık Merkez ve İlçe Belediye Başkan adaylarını perşembe günü yapacakları toplantıda açıklayacaklarını söyledi.

Siyaset 16.02.2009, 14:00
210
DSP adaylarını Perşembe açıklıyor.
banner1032

Yerel seçimler öncesinde bu zamana kadar aday açıklaması yapmayan Demokratik Sol Parti de açıklama yapacağı günü belirledi. Denokratik Sol Parti Düzce İl Başkanı Hasan Işık yaptığı açıklamada, Merkez Belediye Başkan adayını ve İlçe Belediye Başkan adaylarını perşembe günü saat 13:00'da il binasında düzenleyecekleri toplantıda açıklayacaklarını belirtti.

DSP İl Başkanı Hasan Işık yaptığı açıklamada perşembe günü parti binasında adaylarını tanıtacaklarını ve bu tanıtım toplantısına DSP Genel Başkanı Zeki Sezer'in de katılabileceğini söyledi. Işık “ Bu seçimlerde başarı yakalayacağımızı düşünüyorum. Birinci parti olmasak bile ikinci veya üçüncü parti biz olacağız.” ifadelerini kullandı.

Partinin Düzce Belediye Başkan adayı Kenan Fırat

Perşembe günü aday açıklaması yapacak olan Demokratik Sol Parti de Düzce Belediye Başkan adayı da belli oldu. Partiden iki dönem Düzce Milletvekilliği adayı olan Kenan Fırat bu sefer partinin Düzce Belediye Başkan adayı olacak.

Yorumlar (0)
21
açık