banner851

banner955

DSP'den aday tanıtım programı

DSP İl Başkanlığı bugün düzenlenen programla yerel seçime katılacakları Belediye Başkan adayları ile Belediye Meclisi ve İGM adaylarını tanıttı.

Siyaset 19.02.2009, 14:36
280
DSP'den aday tanıtım programı
banner1032

Yerel seçimler öncesinde bir aday tanıtım programı da Demokratik Sol Parti İl Başkanlığı tarafından yapıldı. Partinin il binasında düzenlenen toplantıya DSP İstanbul Milletvekili Ayşe Jale Ağırbaş, DSP Meclis Üyesi Soydal Sıla, DSP İl Başkanı Hasan Işık ve çok sayıda partili katılırken yoğun programları nedeniyle DSP Genel Başkanı Zeki Sezer katılamadı.

Programda partinin Merkez ve bazı ilçelerden seçime girecek Belediye Başkan adayları da tanıtıldı. Yapılan açıklamaya göre Düzce Merkez Kenan Fırat, Yığılca Belediye Başkan adayı Şevket Yıldırım, Akçakoca Sait Güler, Çilimli Ahmet Kumaşoğlu, Gölyaka Orhan Siviloğlu ve Kaynaşlı Keramettin Güvendi oldu.

Partinin Düzce Belediye Meclis üyeliği adayları ise şu şekilde oluştu:

Zeyneti Bayri Ünal, Nihat Kopuz, İbrahim Özkan, Şemsettin Özcan, Abdullah Kundakçı, Adnan Güldiken, Ali Topçu, Abdullah Demir, Seda Ayan, Serdal Altıntaş, Mustafa Fırtına, Fatma Yıldız, Mehmet Alparslan, Mustafa Fidan, Ali Osman Esen, Erhan Bayraktar, Celal Çelik, Erkan Özkazanç, Burhan Baş, Fikret Can, Yılmaz Kıran, Mesut Kurt, Fatih Arslan, İzzet Bakkal, Ali İkinci, Mehmet Bedi, Seyfettin Yükselen, Yaşar Öztürk.

Kontenjan adayları ise İsa Öztürk, Abdullah Yürekli ve İhsan Ustaoğlu.

Partinin İl Genel Meclisi üyeliği için adayları ise:

Halis Katırcı, Sedat Barış, Namuk Çelik, Şefik Yıldırım, Sadettin Gül, Cihan Altındağ oldu.

banner844
Yorumlar (0)
21
açık