banner851

banner614

DÜZCE ÇEVRE DÜZENİ PLANI SİL BAŞTAN

Düzce’nin geleceğini şekillendirecek çok önemli bir gelişme yaşandı. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü başkanlığında Valilik’te gerçekleştirilen toplantıda, Düzce’nin Çevre Düzeni Planı’nı ihtiyaçlar ve gelişmeler dikkate alınarak yeniden hazırlanması kararı çıktı.

banner619
Siyaset 28.11.2016, 09:35 28.11.2016, 17:10
1872
DÜZCE ÇEVRE DÜZENİ PLANI SİL BAŞTAN

Yaşadığı iki depremle büyük bir yıkım yaşayan Düzce’nin modern bir şehirleşme yaşaması için çalışan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Valiliğinde yaptığı toplantılara bir yenisini daha ekledi.

Düzce’de çevre adına bir şeylerin olumlu olarak değişmesi adına kente yaptığı her ziyarette Düzce Valiliğinde toplantı üzerine toplantı düzenleyen Özlü, çevre konusunda her şeyin sil baştan yapılmasına karar verdiklerini duyurdu.

Depremin Düzce’ye çok şey öğrettiğini her fırsatta dile getiren Özlü, Düzce Valiliğinde Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin kurum temsilcileri ve ilgili yetkililerin katılımıyla çevre toplantısı gerçekleştirdi.

Düzce’nin çehresini değiştirmek istediklerini kaydeden Özlü, yapılan toplantıda ihtiyaçlar ve gelişmeler dikkate alınarak Düzce çevre planının yeniden hazırlanmasına karar verdiklerini belirtti.

Özlü daha önce konuyla ilgili olarak yeni çevre düzeni planıyla ilgili uzmanların çalıştığını ifade etmişti. Çevre düzeni planıyla yapıların ve şehirleşmenin planlı ve sağlıklı olması bekleniyor.
 

banner844
Yorumlar (14)
KRCLI 5 yıl önce
VALLA SAYIN BAKANIM .SİZ BELEDİYE B.Ş.K.NINI DEĞİŞTİRİN DÜZCENİN ÇEHRESİ ZATEN KENDİ KENDİNE DÜZELİR O ZAMAN....
murat 5 yıl önce
en önemli konu DÜZCEDE HAVA KİRLİLİĞİ dir gerisi hikaye,,,nefes alınmayan ve insanları süratle ölüme taşıyan bir hava kirliliği oldukça hiçbir şeyin planlanması yapılamaz,,bunu idrak edin artık lütfen,,,
Köylü 5 yıl önce
Fındık konusunda hala atılan bir adım yok
Beyciler 5 yıl önce
Akbabalar bırakmazlar sayın bakanım.
deniz 5 yıl önce
Sayin bakanim bizim duzcenin brokrasisi siyasileri boyle hizli calismaya gelmezler yakinda kacarlar onlar aksama kadar o koltukta oturup birbirlerini yerler icin zor bakanim
zeki 5 yıl önce
toplantıda gerçekten olması gereken belediye başkanı ve ilgili imar müdürlüğü sorumluları nerede.ama bir açılış olsa sülalece katılırlar.bu önemli toplantıda kimse yok.işte düzce bu.
Semih 5 yıl önce
Hepsi birbirine akraba oldukları için başka bir aile toplantısına katılmışlardır ))
arif 5 yıl önce
Karduz efteni suni goller yapilsa duzce trizimde ucar ya
Düzce insanı 5 yıl önce
Başlıca sorun akrabalardan kurulmuş hizmet kadrosu. Mehmet Keleş ve Akrabaları belediyeden uzaklaştırılmadan, hiç bir sonuç alamazsınız. Sn. Bakanımız keleşi bir an önce göndermeli, ve arkasında ki bıraktığı yaraları onarmalıdır. Düzceliler bunu bekliyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın