banner851

banner955

DÜZCE DEVLETİN ZİRVESİNİ AĞIRLAYACAK

Düzce, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesi devletin zirvesini ağırlayacak. AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü'nün daveti üzerine Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yakın tarihte Düzce'ye geleceği öğrenildi.

Siyaset 05.02.2019, 15:11 06.02.2019, 17:14
4065

Yerel seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı ve eski Bakan Dr. Faruk Özlü ilerleyen günlerde yine önemli isimleri memleketinde konuk edecek.

Parti üst yönetiminden çok sayıda ismin yanı sıra bakanlık geçmişi dolayısıyla Türkiye'nin köklü sanayi kuruluşlarının sahipleri tarafından da ziyaret edilerek, 'Hayırlı olsun' temennileri iletilen Özlü'ye destek için bu kez devletin zirvesindeki bürokratlar gelecek.

Hem genel merkez yetkilileri hem de bakanlar tarafından sık sık aranarak, hal hatır sorulan Özlü, bu görüşmelerde yatırım sözüyle birlikte 'Sizi Düzce'de ağırlamaktan onur duyarız' demeyi de ihmal etmiyor.

Son olarak Özlü, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu Düzce’ye davet etti.

Oktay ve Soylu ile telefonda görüşen Özlü, seçim çalışmaları ve seçimden sonra Düzce’ye yapılacak yatırımlar konusunda destek sözü alırken, Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşları ve iş insanları ile de Düzce’ye yatırım yapmaları konusunda görüşmelere devam ediyor.

Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
 

banner844
Yorumlar (41)
EMIN 4 yıl önce
Sayın bakanım ben Akp secmeniyim neden EYT konusuna değinmiyorsunuz EYT'lileri ziyarete neden gitmiyorsunuz biz zor durumda kalıyoruz. Böyle giderse ömer küçük kazanacak
karaoğlu 4 yıl önce
şovvvvvv zamanı her seçimdeki gibi seçim bittimi her vaat unutulur
FINDIK 4 yıl önce
Arkadaşlar fındıklığımız var aydınpınar köyünde. Araştırdım sizede bilgi vereyim;Tam 10 yıldır fındık üreticisi her yıl sadece DÜZCE de yaklaşık 70 milyon TL nakit alıyor. Matematiğiniz nasıl bilmem ama 10 yılda ödenen rakamı siz düşünün. Oturmuş klavye şövalyeliği yapıyorsunuz. Doğruyu bilmek çok önemli arkadaşlar.
Bir düşünün 4 yıl önce
Sayın özlü TÜTKİYE YE hizmet ermiş. Bir çok değerli projeyi bitirmiş biridir. Karşıda olan kişi hangi partiden aday olacağını şaşırmış ağzından çıkanı duyuyor mu? Bilemiyorum.
Düzcede 4 yıl önce
Düzce de gören varmı diyen arkadaşım. Sen oturup klavyeye zorlama ile yazılar yazıyorsun. Adam her yeri geziyor karış karış. Bir devlet adamının buraya gelmesi adayın arkasındayız. Ne gerekirse yapacağız anlamıma gelir. Diğer aday getirdikleri ne yapacak? Bir oturun da düşünün.
Düzce'li 4 yıl önce
Hepiniz nankörsünüz deprem olalı 20 yıl oldu,o halimiz hala aklımda Düzce şimdiki Düzce olduysa Ak parti belediyeleri sayesinde oldu.Toplama adaylarla diğer partiler ne yapacak sanıyorsunuz.
Aa 4 yıl önce
Az öteye, Sakarya'ya bi' gidiniz.
Castro 4 yıl önce
Reklam kokan haraketler bunlar
Hasan 4 yıl önce
16 yildir duzceye ne yaptiniz isinize bakin ben gelicem basa
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık