banner851

banner955

“Düzce hepimizin”

Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı İsmail Bayram, Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ile birlikte seçim gezilerine devam ediyor.

Siyaset 17.03.2009, 14:57
199
“Düzce hepimizin”
banner1032

Son olarak Ağa Mahallesi ziyaretinde bulunan Bayram ve Kaşıkoğlu, halka hitaben yaptıkları konuşmalarda, belediyenin aksayan hizmetlerinden ve ödenmeyen işçi borçlarından söz ederken, muhalefetin belediye başkan adaylarına da göndermelerde bulundular. Ağa mahallesinin bugüne kadar yapılan hizmetlerden fazla yararlanamadığına değinen AK Parti Belediye Başkan Adayı İsmail Bayram, Ağa mahallesinin yeni dönemde başkan olması halinde, belediye hizmetlerinden en üstün şekilde yararlanacağı sözünü verdi. “ İşçi maaşlarını başa geldikten sonra ödeyeceğiz. Bu Düzce hepimizin. Bu geçici bir olaydır. Bunu siyasi malzeme olarak kullandırmayın.” diyerek, halkı galeyana getirmek isteyenlere meydan verilmemesini istedi.

“ MHP'nin ekmeğine yağ sürüyor”

Bayram'a seçim gezilerinde eşlik eden Milletvekili Metin Kaşıkoğlu ise, konuşmasında öncelikle belediyeden paralarını alamayan işçilere yer verdi. Kaşıkoğlu Belediye Başkanı Mehmet Keleş'e seslenerek, “ Ne zaman belediye başkanı olamayacağını anladı işleri aksatmaya başladı. Acaba kendisi aday olsaydı paraları ödeyecekmiydi.? Şimdi MHP'nin ekmeğine yağ sürmek için ödeme yapmıyorsun.” şeklinde sitemde bulundu. MHP Belediye Başkan Adayı Ömer Küçük'ün “ biz kesin iktidarız” şeklindeki söylemlerini tehditkar olarak kabul ettiğini belirten Kaşıkoğlu, “ Allah izin verirse, şeref ve namus sözü veriyorum. ilk etapta hizmete doyacak olan yerlerden biri Ağa Mahallesi olacaktır.” dedi.

Yorumlar (0)
21
açık