banner851

banner614

DÜZCE KONGRESİNDE DETAYLAR BELLİ OLDU

19 Ocak 2021 Salı günü düzenlenecek olan AK Parti Düzce İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’ne dair detaylar belli oldu. Buna göre Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan da kongreye canlı bağlantı yöntemiyle katılacak.

banner619
Siyaset 12.01.2021, 16:40 12.01.2021, 16:56
3596
DÜZCE KONGRESİNDE DETAYLAR BELLİ OLDU

Düzce AK Parti teşkilatlarında tamamlanan ilçe kongrelerinin ardından il başkanlığı kongresi heyecanı yaşanıyor. 19 Ocak 2021 Salı günü düzenlenecek olan AK Parti Düzce İl Başkanlığı 7. Olağan Kongresi’ne dair detaylar belli oldu.

Buna göre AK Parti Genel Merkezi tarafından halen resmi aday açıklaması yapılmayan kongre saat 11.00’de başlayacak. Bahçeşehir Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek olan kongre tüm vatandaşların girişine açık olacak. ‘

Düzce için İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla yapılacak olan kongreye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan da canlı bağlantı ile katılacak. Düzceli partililerine seslenecek olan Erdoğan, ülke ve dünya gündemine dair de önemli açıklamalarda bulunacak.

HABER: C.ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (9)
Başkan 9 ay önce
Düzce belediye başkanımızı değiştirsin.Kendi egosundan iş yapamıyor geldiğinden beri ne varsa yıktı geçti.Kalıcıda pehlivanların yarıştığı yeride yıkmış.Yazıktır günahtır binlerce lira çöpe gitti madem yaptınız değerlendir neden yıkıyorsun.
Zühtü 9 ay önce
Bence gerek yok, Düzce'ye AKP ceketini assa yetiyor, bu millet nasıl olsa koyun gibi oy veriyor.
Gerek yok, boşuna masraf yapmasın, bir sürü araba helikopter falan. O parayı halka dağıtın.
izmirli 9 ay önce
hocam aykut uç yiyo :D
YAVUZ0881 9 ay önce
Ulan sizinle yürümektense cehenneme yürürüm daha güzel gelir bana cehhennem
? 9 ay önce
Kiminle olacak Düzce il başkanı diyorum bitiyoruz
Halk 9 ay önce
Seni sevmiyoruz artik..Yandasa cennet asgari ucretliye ve araplara arapcilara cehennem ettin ulkeyi.
Eski akpli 9 ay önce
Bekleyin katilir.Anca tlekonferans.Ceptesiniz nasil olsa.Hamza gibi ortaokul mezununolan biri unv.mezunuyum deyip kandiriyor bu reisi.Nerde senin istihbaratin.Bu kadarda olmaz.Al surouelilerini Iraklilarini git.Senide 5 yandas muteahidinide araplarinida istemiyoruz.
Musa 9 ay önce
Adaysız seçim olacak herhalde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın