banner851

banner955

DÜZCE PROGRAMINA İKİNCİ ERTELEME

Düzce’ye 18 Mart’ta geleceği duyurulan ancak yoğun hazırlığa rağmen ziyarete saatler kala programı 14 Nisan’a kaydırılan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Düzce ziyareti bir kez daha ertelendi. Öncü’ye konuşan CHP İl Başkanı Cemşit, kararın Ramazan dolayısıyla alındığını söyleyerek ziyaretin mayıs ayında gerçekleşeceğini açıkladı.

Siyaset 14.04.2022, 15:28 15.04.2022, 09:53
2680

Hazırlıkları günler öncesinden başlayan 18 Mart’taki Düzce programını, son dakika gelişen önemli bir görüşme nedeniyle saatler kala ileri bir tarihe ertelenen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 14 Nisan’da Düzce’de olacağı açıklanmıştı.

Bu kez talep il teşkilatından

CHP’liler için önemli tarih gelip çatarken Düzce’ye gelen giden olmadı. ‘Kılıçdaroğlu neden gelmedi?’ sorusunun cevabını arayan Öncü muhabirinin telefonla ulaştığı Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, gün boyu yoğun geçecek olan programın Ramazan’da verimli olamayacağı düşüncesiyle bu kez Düzce Teşkilatı’nın talebiyle bir kez daha ertelendiğini söyledi.

Mayısta yapacağız’

Cemşit, “Düzce mutaassıp bir yer. Ramazan ayı olduğu için toplumun farklı kesimleriyle toplantılar içeren bu yoğunlaştırılmış programın çok verimli olmayacağını düşünerek erteleme talebini sayın genel başkanımıza ilettik. O da bu talebe olumlu yaklaştı. Görüşmelerin ardından Düzce programımızı mayıs ayı içinde gerçekleştirme kararı aldık.”

Program ilerleyen günlerde başlayacak

En son 2021 yılının ocak ayında şehre gelen Kılıçdaroğlu’nun ziyareti için hazırlanan CHP teşkilatları ve vekiller, ikinci ertelemenin ardından şimdi yeniden çalışmaya başladı. Kılıçdaroğlu’nun Düzce’de en iyi şekilde ağırlanması ve toplumun her kesimi ile bir araya gelmesi için özenle hazırlanan programın detaylarının ilerleyen günlerde duyurulacağı öğrenildi.

Öncü Haber Merkezi

Yorumlar (11)
Cem 8 ay önce
Gerekte yok gelmesine zaten bizde beklemiyorduk ki gelipte zahmet etmesin boşu boşuna buralara kadar yormasın kendini
Lider 8 ay önce
Mutaassıpmıymışız.
O şey her neyse sen ve senin gibilerdir.
Duzceli 8 ay önce
Dini segerlerini bilmeyenler kalkmis bide ulke yönetimine soyunuyorlar siz gisin kahve koselerinde bilincsiz bir seikilde tenkit etmeye devam edin o koltukları oturmaya hak etmiyorsunuz
Sertaç 8 ay önce
YAHU ZATEN NİYETSİZ ADAM BİRŞEY FARKETMEZDİ ONUN İCİNN ....
Korunalpli 8 ay önce
Yakışmadı CHP ye, dalgamı geçiyorsunuz ya. Düzceli CHP lileri adam yerine koymuyorsunuz. Acil açıklama istiyoruz. Zaten sizleri görende yok. Çalışma sıfır.
Laz 8 ay önce
Çooookkk üzüldüm vah vah vah
Şampiyon 8 ay önce
Şahsen gelmese de olur…. CHP zarar veren genel Başkan …
doğrucu davut 8 ay önce
bir kere beyaz bir ''renk'' değil, gerçi faruk özlü güzellemesi yapan birinden de ''bilimsel'' bir yaklaşım beklemek abesle iştigal; geçiyorum.

''üretimden, teknolojiden, yatırımdan'' bahsedildiği ile ilgili olarak da dile değil icraate bakmak gerekiyor. son 20 senede ''özelleştirme'' kılıfı ile hükümet tarafından satılan(hediye edilen) onca örnek varken kitapta ne yazarsa yazsın; gerçekler ortada.

sayın yazar, mümkünse, siz yazmayın...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız