banner851

banner614

DÜZCE VE AKÇAKOCA’NIN SORUNLARI KONUŞULDU

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, partisinin Zonguldak Milletvekili Ünsal Demirtaş ve Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal’ı Akçakoca’da ağırladı. Görüşmelerde Akçakoca ve Düzce’nin sorunları masaya yatırıldı.

banner619
Siyaset 11.06.2021, 14:59 11.06.2021, 17:39
903

CHP Düzce İl Teşkilatı yaşanan istifaların ardından çalkantılı bir süreç yaşarken, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ana muhalefet partisini Düzce’de sırtlamaya devam ediyor.

İl teşkilatında yönetimin düşmesi nedeniyle belirsizlik devam ederken çalışmalarına aralıksız şekilde devam eden Abanoz, CHP Zonguldak Milletvekili Ünsal Demirtaş ve Kırıkkale Milletvekili Ahmet Önal’ı Akçakoca’da misafir etti.

Görüşmede Düzce’nin sorunları, erken seçim olasılığı ve Akçakoca’nın sıkıntıları masaya yatırıldı. Yapılan görüşmenin ardından Başkan Abanoz, milletvekilleri Demirtaş ve Önal’a Karadeniz’in İncisi Akçakoca’yı gezdirdi.

Milletvekilleri kendilerini en iyi şekilde ağırlayan Abanoz’a nazik misafirlikleri için teşekkür ederken Akçakoca ve Düzce’nin problemlerini çözülmesi için Ankara’da gerekli desteği vereceklerini kaydetti.

Yorumlar (1)
CHP 4 ay önce
Düzce çokta umurlarındaydı CHP nin.