banner851

banner614

DÜZCE'YE 55 DOKTOR KADROSU AÇILDI...

banner619

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin müjdeli haberi kendisine ait resmi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu: “ İl ve İlçelerdeki Kamu Hastaneleri’ne 55 doktor kadrosu açıldı.”

banner846
Siyaset 27.08.2020, 00:26 27.08.2020, 11:11
4345
banner844

Düzce’deki doktor açığı üzerine devreye giren Milletvekili Fahri Çakır ve İl Başkanı Mustafa Keskin, Sağlık Bakanlığı ile yaptığı görüşmelerde olumlu sonuç aldı. Düzce ve ilçelerde bulunan Kamu Hastanelerinde görevlendirilmek üzere uzman 55 doktor kadrosu açıldı. Keskin sadece Düzce Atatürk Devlet Hastanesi ve merkeze bağlı Sağlık Merkezlerinde görevlendirilmek üzere 33 doktor kadrosu açıldığı bilgisini verdi.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, müjdeli haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Keskin Sosyal Medya üzerinden yaptığı paylaşımında, “Düzce'mizin doktor ihtiyacı için takip ettiğimiz süreç sonucunda bugün yapılan atamalar ile; 33 hekim Düzce il merkezimize, 13 hekim Akçakoca ilçemize, 4 hekim Kaynaşlı ilçemize, 2 hekim Çilimli ilçemize, 2 hekim Gümüşova ilçemize, 1 hekim Cumayeri ilçemize olmak üzere 13 uzman hekim, toplam 55 münhal doktor kadrosu açıklanmıştır. Düzcemiz’e ve ilçelerimize hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (16)
Mert Çetinkaya 10 ay önce
55 kadro olsa ne olacak farketmez insanlar yine boluya izmite gidiyor uzman yok mustafa keskin gibileri zaten herşeye burun sokmakta uzman bir kere.
Kizgin halk 10 ay önce
Sanane yaa..Sen git politikani yap.Tıp ın T sinden anlamazsin cikmis birde aciklama yapiyor.Sagliğin nesini biliyorsun.Bagnaz sehrinize biraz egitim getirin.Tarikat yuvalarini kapatin..
Ayhan 10 ay önce
ya şaka gibi gerçekten pandemi dönemindeyiz 1 tane göğüs hastalıkları kadrosu açılmış enfeksiyon hastalıkları hiç yok düzce de göğüs hastalıkları doktoru kalmadi muayene sırası bulamıyoruz birde övünurcesine 55 doktor kadrosu diye yazıyorsunuz yazıklar olsun size
Hasta. 10 ay önce
Tarikat ve mülteci sehrinde Dr.gelsede kalmaz.Zaten gelen gitmek icin ya gün sayiyor yada gitmenin yolun bakiyor.Egitimsiz insan cok
Alparslan 10 ay önce
Devletin sağlık bakanı yokmuda bi partili açıklıyor bu atamalar ama doğru yine yandaşlar atanacak demektir 2+2 4 dur bida bi gerçek siz diploması olmayanları bile ataya bilirsiniz ben buna inaniyorum
Ramazan 10 ay önce
Kadro açılması önem arzetmiyor. Açılan kadro sonucunda Dr. İşbaşı yapması. Atanan Dr. İsmi varmı yok. İnternet sayfasına bende yazarım şu kadar kadro açıldı diye.
Kürşat Yılmaz 10 ay önce
Neden Devletin asli görevleri AKP İl Başkanı tarafından yapılıyor? İl Sağlık Müdürü, Vali varken neden Parti kanalı ile iş yürütülüyor? MHP, İyi Parti ve CHP’liler bu hastaneden yararlanmayacak mı? Proleter Parti devletine geçtik de haberimiz mi olmadı?
YAVUZ0881 10 ay önce
Günaydın ne zannettin beter olalım ne gerek var valiye bakana il başkanlarının burnunu sormadığı bir yer varmı bu ülkede
Akçakocalı 10 ay önce
Doktor atamaları yapılmadı ki.
Her sen açıklanıyor zaten bu sayılar bunlar üzerinden reklam yapmayı bırakın da gelen doktorları kaçırtmayın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
parçalı bulutlu