banner851

banner614

DÜZCE'Yİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Bakanlık görevini devretse de Düzce'deki gelişmeleri yakından takip ediyor. Eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Ankara'da Düzce'den gelen heyetleri ağırlayarak, çözüm bekleyen konular ve projeler ile ilgili görüşmelerde bulunuyor. Partisinin yine önemli bir görevle taçlandıracağı Özlü, bu süreçte memleketinin üzerinden elini çekmemesi ile takdir topluyor.

banner619
Siyaset 19.08.2018, 18:05 21.08.2018, 10:56
4205

Faruk Özlü, yine Düzce'nin vekili gibi iş başında! Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevini devrettikten sonra sanılanın aksine Düzce ile bağını koparmayan Özlü, partisinin vereceği yeni görev için gün saydığı şu günlerde sık sık Ankara'da Düzce'den gelen heyetleri ağırlıyor.

Aşılması gereken sorunlar ve çözüm bekleyen projeler noktasında tıpkı bakanlık döneminde olduğu gibi Özlü'nün kapısını çalan Düzceliler, Ankara'dan eli dolu dönmenin mutluluğunu yaşıyor.

Hiçbir hemşehrisini geri çevirmeyen Özlü, kendisine iletilen her konuyu dikkatle dinleyerek, titizlikle Ankara'da temaslarda bulunuyor. Yine Düzce'de yaşanan gelişmeleri de yakından takip eden Özlü, buradaki partilerle sık aralıklarla telefon görüşmeleri yaparak, her yeni durumdan haberdar oluyor.

Düzce'nin üzerinden elini çekmemesi ile yine gönülleri kazanan Özlü, bu tavrıyla hem takdir topluyor hem de memleketindeki çalışmaların hızlanmasında önemli rol oynuyor.

HABER: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (12)
Davası ak parti 3 yıl önce
Sayin bakanımız harika birisiydi onu kusturenler saolsun partiyi guzel bitirdiler.kendilerine ve akrabalarına çalıştılar akbabalar.
ahmet 3 yıl önce
valiyi ayagina cagiran il baskanini ayagina cagiran secim bolgesine hic gitmeyen biri koltuk gidin cemi duzce kiymetli oldu acaba
Basarili 3 yıl önce
Sayin ozlu bakan iken bir cok kez karsilastik hep jalkin icindeydi gorevini iyi yapti basariliydi, devami olacaktir inaniyorum.
Kenan 3 yıl önce
Eleştiren aklı evveller Sayın Özlü’nün geldiği makamlara, beyfendiliğne, Düzce ve ülkeye yaptığı hizmetlere saygı duyacaksınız ...
has düzceli 3 yıl önce
bakan.iken düzceye ne yaptıki bundan sonra sy bakan ve vekiller neler yapacaklar düzceyi gören yok sagımıza solumuza bakalımbolu sakarya nasıl gelişti onların vekilleri geliştirmek icin yarıştalar
Akif 3 yıl önce
Hayırdır Buda aday heralde belediyeye.görüntü vermeye başladı
İmran Öz Aktepe 3 yıl önce
Faruk ÖZLÜ diye yazılır.DEVLET ve MİLLET ADAMI diye okunur. Herhalukarda Liyakatli ve donanımlı olduğuda tescilli; Düzce mizin gururu Sayın Dr Faruk Özlü'den başka türlü davranış beklenemezdiki.
Fındıkçı 3 yıl önce
Fındık için dilek tutup bir balon daha uçursun..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın