banner851

banner955

“DÜZCE’DE COŞKULU BİR KONGRE GERÇEKLEŞTİRDİK”

Partisinin İl Başkanlığı 2. Olağan Kongresine katılmak üzere Düzce’ye gelen Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, kongreyi Öncü Haber mikrofonuna değerlendirdi. Düzce’de coşkulu bir kongre gerçekleştirdiklerini ifade eden Erbakan, yeniden İl Başkanı seçilen Nezir Merttürk’e başarılar diledi.

Siyaset 05.06.2022, 14:30 05.06.2022, 13:28
1299
“DÜZCE’DE COŞKULU BİR KONGRE GERÇEKLEŞTİRDİK”

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde düzenlenen partisinin İl Başkanlığı 2. Olağan Genel Kuruluna katılmak üzere, dün akşam saatlerinde Düzce’ye gelmişti.

2 adayın yarıştığı ve mevcut başkan Nezir Merttük’ün zaferi ile sonuçlanan kongre sonrasında Öncü Haber mikrofonuna özel açıklamalarda bulunan Genel Başkan Erbakan, Yeniden Refah Partisi’nin Türkiye’nin en çok üye yapan partisi olduğunu belirtti.

Kongre’nin partilerine ve Düzce’ye hayırlı olması temennisinde bulunan Erbakan, salonda karşılaştığı heyecanın ise kendisini mutlu ettiğini dile getirdi.

Erbakan, “Bizim her kongremizde olduğu gibi gençlerin çoğunlukta olduğu ve heyecanın, coşkunun çok yüksek olduğu bir kongre gerçekleştirdik. İnşallah hayırlı sonuçlara vesile olsun. Düzce’de Yeniden Refah Partimizin zaferine vesile olsun. Bütün ülkemizin kurtuluşuna vesile olsun. Size de katılımınızdan dolayı çok teşekkür ederim.” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (1)
Burak 7 ay önce
Babası gibi dürüst değil. Her tarafa yalpalıyor.
Yeni Sayımız